Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK (punk-rockerek)! Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK (punk-rockerek)! Mindenkinek a csajos csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Akinek nem az írja le az ideálját! =)
2009. nov. 29. 16:28
 1/10 A kérdező kommentje:

15-20 évesektől kérdezem .

Ja és 15L ez lemaradt.

2009. nov. 29. 16:29
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted h csajos csajok? :D

Nekem olyan jön be, aki szép,kedves megértő és nem bunkózik meg nem csaka szüzesség elvesztésére gondol állandóan. ^^

14/F

2009. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

se punk, se rocker nem vagyok, de én úgy gondolom, hogy egy lány azért adjon a külsejére! Azért én nem járnék olyan csajjal, aki férfi ruhákat hord, meg még nálam is férfiasabb... és szerintem nem vagyok egyedül!

De ha olyan fiús csajokra gondolsz, akiknek fiús hobbijaik vannak, az egyáltalán nem gáz! =)

De mindenkinek meg van a saját ízlése... nekem pl az számít, hogy a barátnőm kedves, aranyos, eleven, és nagyon szép legyen!! (és meg is van az én Hercegnőmben) =)

2009. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Én rocker vagyok, de Nekem sem jön be ha egy lány nem LÁNYOS külsőre. Szóval nem túl nőies az acélbetétes bakancs, zenekaros poló bár ez utóbbi még elfogaható, de nem járjon mindig feketében, és katonai táskával meg ilyenek az nem túl nőies. :) 22/F
2009. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretem a fiús csajokat. Az ilyen vékony, elől deszka féléket akiken nincs kiló smink.

De nem mindegy hogy öltözik, nekem ez a mániám, utálom az ilyen farmer póló típust, inkább legyen valami jó (extrém) stílusa.

16F

2009. nov. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! felpontoztalak titeket =D
2009. nov. 30. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

"punk-rocker" vagyok.

csajos csajok? hát..


szeretem, ha a barátnőm csinos, szeretem, ha kedves, aranyos, megértő, és a többi pozitív női tulajdonság.


de nem szeretem, ha csinos helyett inkább ribis, azaz ki van a melle vagy a segge. attól számomra nem lesz szebb, viszont egy két lúzer este erre matyizik, ami nekem nem jó érzés.

azt sem szeretem, hogy vonzódik a romantikus butaságokhoz (Alkonyat), számomra ez érzelmi megcsalás...


szóval mértékkel legyen "csajos.


18/F

2009. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább kéne egy taralyas punk csaj mint egy rozsaszin helookitty-s... ha iesmi vagy, vagy gót, adj már egy msn cimet :D
2010. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írj privát e-mailt és megkapod ;D
2010. ápr. 25. 18:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Am rocker vagyok xd
2010. ápr. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!