Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak srácok! Nektek mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak srácok! Nektek mi az ideálotok (tudom nem a külső minden) de ha te választhatnád a szerelmed külsejét milyen lenne? (enyém lenn)

Figyelt kérdés

azért mindenkinek van ideálja

számomra szeplős világos és hullámos hajú, zöld szemű alacsony lányok a legszebbek pl. Christina Aguilera


srácban: kék szemű, szőkés-barna hajú, jó magas, nem tul kigyurt, csak sportos és csak picit izmos, lehet tetkója is akár


(azért írtam le mind2 mert biszex vagyok:))


2010. máj. 15. 13:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és srácban mindenképp a félhosszú haj, vagy setleg raszta
2010. máj. 15. 13:02
 2/13 Rainmaker ***** válasza:
Szép arcú, arányos testalkatú:) Nincsenek nagy igényeim:)
2010. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs ideálom. Szép arca legyen, vékonyas és csinos.
2010. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ideálom egy 40 kilós széttetovált nagymellű 15 éves, (vagy kettő)! De azért barátnőt mégis csak a reálisabbak közül választok. :D
2010. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nemár biztos van mindeninek ideálja külsőre

ha adott egy lány aki jófej normális stb..meg van benen minden belsőleg ami kell és te választhatnád hogy nézzen ki, aki milyn lenne?

egy kis képzelet erő uraim:)

2010. máj. 15. 13:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Magas de azért nálam ne legyen magasabb, vékony legyen és jó is legyen az alakja, arcra nem tok mit mondani mert nem tudom behatárolni hogy mi tetszik és mi nem mert azt látni kell de a lényeg hogy arányos legyen( pl ne legyen nagy füle).

Ne legyen rusnya, adjon magára, ha nem is a legdivatosabb ruhákba jár de legalább legyen ízlése, ne legyen szőrös.

Legyen egyenes hosszú és szőke haja.


Naggyából ennyi, ez nem azt jelenti hogy aki ettől eltér az szóba se jöhet de ez az akire tuti hogy felfigyelnék.

2010. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13:08 vagyok. Megpróbálom nagyvonalakban..

Hasonló magas mint én. Kicsit alacsonyabb, vékonyas. Legyen ápolt, legyen jó ízlése. Szép arca legyen és vékonyas testalkata. Nem zavar ha van egy kicsi amit lehet fogni, de ne tul sok. Mell nem érdekel de ne legyen elől deszka hátul léc. Tudjon társaságban viselkedni és beszélni.

(láttam már olyat, hogy egy bazinagyot büfögött emberek közt egy csaj-.-)

Tehát arányos.

2010. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az én ideálom: kb 170 cm magas, vékonyabb testalkatú, mell közepes méretű. Bőre színe legyen gyengén szoláriumozott, haja sötétbarna vagy fekete vasalt váll alá érő. Szeme színe lehet mogyoróbarna vagy kék, és szemüveges. Combjai hosszúak, feneke közepes méretű, kemény és kerek. Öltözködése nem kirívó, világos farmer, és valami világos színes felsőrész. Melltartót ne viseljen! Fehérneműje legyen fehér! Remélem megfelelt a leírtak!

Üdv: egy válaszoló

Üdv: egy válaszoló

2010. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem választanám meg a külsejét, nézzen ki úgy ahogy megteremtették.
2010. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

kb 170 cm magas,hosszú barna haj (mert imádom azt nézni ahogy egy nő igazgatja,begumizza,csatot tesz bele,vagy akárhogyan is játszik vagy törődik a hajával);a szem szín mindegy; viszonylag vékony,de formás lábak(szép vádlival);formás fenék;cici átlagos,de megint csak formás...szép arc;szemüveg...

Nőies (de nem ribancos), vagy sportos öltözködés...

2010. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!