Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kivel beszélitek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kivel beszélitek meg az érzéseiteket?

Figyelt kérdés

Nektek van olyan személy az életetekben akinek elmondhatjátok,hogy milyen a párotok,mit éreztek...

Vagy csak a párotokkal beszélitek meg? Hogy mutatjátok ki az érzéseiteket felé,mit mondtok?

Sajnos nekem nincs ilyen kívül álló személy akivel beszélhetnék ilyenekről és úgy érzem nem is tudom kifejezni az érzéseimet szavakkal vagyis szinte cikinek érzem ha kimondok ilyesmit... Ha lenne akinek elmondhatnám és támogatna tuti könnyebb lenne csak tényleg akinek elmondanám ő azt mondja nem érdekli dacból.

De a párom közbe meg szeretné ha mondanám csak annyira nem vagyok hozzá szokva 😐

Szóval nálatok hogy megy ez?

Előre is köszönöm az értekmes válaszokat!



2017. febr. 8. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
A párommal kapcsolatos érzéseimet a párommal beszélem meg. Legyen az pozitív vagy negatív. Néha kicsit lelkendezek róla barátnőknek, de azért alapvetően nem viszem túlzásba. A bizonytalanságaimmal, aggodalmaimmal szintén hozzá fordulok- akkor is, ha nem róla van szó, mégis csak a társam, érzelmi támaszomként is tekintek rá. Én sem voltam hozzászokva, de amikor elköltöztem a szülővárosomból és az addigi összetapadt barátságaim kicsit fellazultak, akkor kénytelen voltam így megoldani a dolgokat, és azóta már ez a természetes.
2017. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Legeslegelsősorban a párommal szoktam beszélni az érzéseimről, hiszen vele élek, őt érinti közvetlenül, hogy mi zajlik bennem, mi foglalkoztat - és ez kölcsönös.

De azért emellett nem árt, ha van egy (lehetőleg azonos nemű) barát, akivel kívülállóként is lehet beszélni, mert ő objektíven ítél meg helyzeteket. Azért arra érdemes ügyelni, hogy a kívülállónak ne magasztaljuk egekig a párunkat, mert az idegesítő, de ne is csak panaszkodjunk róla, mert akkor meg joggal teszi fel a kérdést, hogy "akkor minek vagy vele?". Valahol a kettő között ildomos, hiszen minden kapcsolatban megjelennek pozitív és negatív érzések egyaránt.

2017. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ami a páromra tartozik azt neki mondom el, ha van valami problémám, mindent megosztok vele. Én sem osztom meg senki mással mert nem akarom hogy esetleg visszaéljen vele vagy nem tudom, nem másra tartozik. Néha nekem is hiányzik hogy kiöntsem a lelkem a barátnőmnek, vagy anyumnak, de már eljátszották a bizalmamat, mert mikor épp mondtam hogy ezen vesztünk össze meg azon, akkor ők azt mondták hogy nem hozzám illik meg keressek mást stb..pedig egyáltalán nem ez érdekel, mert nem eldobjuk ami "rossz" hanem megjavítjuk. Ezért nem is beszélem meg azóta senkivel csak a párommal. Bármi bánatom vagy örömöm van elmondom neki, és aztán megbeszéljük és megoldjuk. Nyilván a barátnőmnek is elszoktam mondani hogy éppen mennyire aranyos dolgot tett a párom, vagy hogy lepett meg, sőt azt is ha nagyon nagyon mérges vagyok de az ilyen hétköznapi, köztes állapotokat nem.
2017. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

feleségem

legjobb barátom

lelki vezetőm

2017. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem alapjáraton nincs szükségem arra, hogy beszéljek bárkinek az érzéseimről. A férjem viszont szereti hallani, így szokta is :) Miért lenne amúgy ciki? Szerintem normális kapcsolatban mindent meg lehet beszélni, hiszen egymás legjobb barátainak kellene lennetek.. Legalábbis én így látom.


Ha pedig valami probléma merül fel, először magamban rágom át alaposan a dolgokat, utána pedig megbeszélem a férjemmel - az őszinte, egyenes kommunikáció csodákra képes. Nem szoktam még a legközelebbi barátaimat sem belevonni a párkapcsolati dolgaimba, mert szerintem ez csak kettőnkre tartozik. Persze sztorizás szinten mesélek erről-arról, ami történik velünk, de komolyabb dolgokba, konfliktusokba, szexuális életünkbe stb. nem vonok be harmadik személyt.

2017. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Feleslegesnek erzem masokkal megbeszelni. Szavakkal igazabol a parommal is ritkan beszelunk erzesekrol, szerintem tettekben boven megmutatkozik, hogy szeretjuk egymast, mondani szoktuk, hogy szeretlek de ennel jobban nem reszletezzuk. Omlenges helyett inkabb erdekesebb dolgokrol beszelgetunk :D
2017. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
# 3: A te esetedben én inkább a barátnőt cserélném le. Egy jó barátnő akkor is támogat, ha éppen hülyeséget csinálsz. Olyan barátokra meg mi szükség van, akikkel csak felszínes dolgokról lehet csevegni?
2017. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Senkivel nem beszélem meg, azt ami rám tartozik. Párom nincsen most.
2017. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14-15 éves korom óta vannak a legjobb barátaim, akiket még középsuliban ismertem meg. Hárman-négyen vagyunk, manapság már más városokban élünk, de heti szinten beszélünk telefonon/Skype-on és havi szinten találkozunk amikor lehet.


Velük minden párkapcsolati/szexuális dolgot meg tudok osztani. Lassan 10 éve ismerem őket


24/F

2017. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami kettőnkre tartozik, azt természetesen a feleségemmel beszélem meg. Hosszú idő óta mindenben egymás partnerei vagyunk, ismerjük a másik minden rezdülését, minden elfojtott sóhaját.

Mindazonáltal a férfiembernek mindig vannak "pasis" dolgai, amit egy nő evolúciós okokból sohasem értene meg. Erre ott vannak a barátok. Sajnos az évtizedek több száz kilométert húztak közénk, pár évente találkozunk csak, de hála a modern kor vívmányainak, a neten is tudunk beszélgetni, ha valamelyikünknek szüksége van rá.

2017. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!