Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiknek társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek társkeresőn diplomás férfi az ideáljuk azok el is várják ezt?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a diploma nem ad plusz észt és, ha ők elvégeztek egy egyetemet akkor nem igazán értem miért kell ezt elvárni a másiktól. Én megértem, hogy sokat kell tanulni és elég nehéz a időszak a vizsga, de miért jó nekik is az, hogy a párjuk is elvégezze. Szerintem nem ez adja meg az ember értékét. Ha valaki csak szakmunkást vagy okj-t végez el még nem lesz kevesebb. Sőt ismerek olyan diplomásokat akik ugyan elvégezték nem is rosszul, de nagyon felszínesek, zárt világnézetüek és primitívek. Ezért tartom hülyeségnek azt a feltételezést, hogy egy diplomás miről beszélgethet egy szakmunkással. Igaz a tanulmányaikról nem nagyon tudnának beszélgetni, de annyi mindenről lehet beszélgetni, amiből egy kellemes időtöltés alakulhat ki.
2017. jan. 29. 11:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban aki vette a faradtsagot hogy egy (nem bufe hanem valami komoly) diplomat szerezzen ugy hogy nem nyomtak pisztolyt a fejehez hogy ezt most el kell vegezni, az celtudatosabb, felelosebb, komolyabb szemely.


Ez kell a noknek, nem az otos szigorlatok sora.


Ettol fuggetlenul van sok szuletett hulye meg tanult hulye is, tehat ahogy irtak elottem is; a papir meg nem garancia semmire.

2017. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az, ha diplomád van, nem jelenti azt, hogy gazdag leszel, de a statisztikák szerint egy diplomával könnyebb elhelyezkedni, mint anélkül.

De az is igaz, hogy sok konfliktushoz vezethet, ha a két fél eltérő végzettségi fokkal, anyagi forrással vagy vallással rendelkezik. Most majd mindenki azt fogja mondani, hogy ő dr végzettségű gazdag muszlim és prímán megvan 4 általánossal rendelkező munkanélküli keresztény barátnőjével, de máshol gyakori az ezekből fakadó súrlódás.

2017. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Diplomához bizonyos esetekben csak kitartás kell (sokszor még az sem, pl a bölcsészet nagyon laza, nem nagyon kell bejárni, annyira sok tud lenni a hiányzó, hogy gyakran arra megadja az átmenő jegyet az oktató hogy bement a vizsgára az illető).

Kitartáson kívül más nagyjából csak a műszaki szakokra kell, de ott is a kitartás a fő tényező, hogy bemagold azt a temérdek tölteléktantárgyat, aminek semmi köze nincs a szakhoz, használhatatlan, és "alapozó" tantárgyaknak szokták becézni.

Na meg vannak olyan esetek is, amikor a diplomához elég a pénz is.

2017. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Valószínű elvárják, de sok értelmi megnyilvánulást ne várj tőlük, akik ilyenek.

Remek példa erre a "nemproli" ámde annál sznobabb szomszédom fiacskája, aki olyan borzalmas tájszólással kommunikál, hogy alig érteni, mit mond, most fizeti neki apucikája a második diplomáját, de valószínű egész életében egy traktorban fog rohadni.

Nyilván az bizonygatja annak a jelentőségét, aki végigrágta magát ezen, felnőttebb fejjel rájön, kb kidobott idő volt az egész.

2017. jan. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Én megértem azt, hogy sok az olyan aluliskolázott aki nagyon buta megelégszik a közmunkával és sok az olyan diplomás aki nagyon céltudatos és tesz azért, hogy sikeres legyen, ezzel még egyet is értek. A gond akkor van mikor ismeretség nélkül megítélik a másikat és rányomnak egy bélyeget.

Nekem nem ment jól a tanulás az általános iskolás évek még mentek valamennyire, de a gimi nekem horror volt és nem azért ment nekem nehezen a tanulás, mert annyira buta lennék, hanem mikor elővettem egy tankönyvet, nem értettem meg teljesen a leírtakat. Volt mikor egy kisérettségire eszméletlenül sokat készültem, de gyenge kettest tudtam elérni. Aztán rájöttem, hogy egy főiskola jobban kicsinálna, ezért csak egy okj-t tudtam elvégezni, az már egy másik történet, hogy azt se szerettem csinálni és nem a szakmámban helyezkedtem el, de ettől függetlenül nem keresek olyan rosszul eltudom magamat tartani. Viszont szeretek művelüdni, előadásokra járni vagy interneten meghallgatni azokat, szeretek magamba filozofálni, társadalmi kritikákat tartok magamban, ha érdekel egy könyv azt kiolvasom és, ha mondjuk érdekel valami történelmi esemény azt elolvasom wikipédián.

Rám nem jellemzők azok a sztereotipiák amit nem diplomásokra nyomatnak, hogy való világon és éjjel, nappal budapest műsorokon szocializálódnék, mert azt a két műsort nagyon primitívnek tartom és szomorú vagyok azért, mert erre van igény.

2017. jan. 30. 09:15
 16/24 A kérdező kommentje:
A konfliktusokról még annyit, hogy az egyik félnek nem kéne azt éreztetnie a másikkal, hogy többet tett le az asztalra és esetleg többet keres. A másik félnek meg nem kéne irigykednie, kisebbnek éreznie magát. Mindig az egyenrangúságra kéne törekedni, bármilyen különbség is van köztük.
2017. jan. 30. 09:20
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
En is azt gondoltam h nem szamit.Ezert mentem hozza az elso szerelmemhez,technikumot vegzett.A haveri korom 99%a diplomas,a temak is ezen a szinten mozognak ha beszelgetunk.A ferjem xarul erezte magat koztuk,ot nem erdekeltek ezek a temak,a talalkozokon inkabb csendben maradt,aztan zenelni kezdett gimnazistakkal es veluk remekul megtalalta a hangot,olyannyira h elvaltunk es azota is ok a baratai.A kov parom diplomas,5nyelven beszel,iszom a szavait,sosem fogyunk ki a temakbol,a baratai hozza hasonloak,jogaszok 1-2orvos,epiteszek.Iszonyatosan jokat beszelgetunk minden alkalommal.A gyerekeim (mert a ferjem oket is elhagyta,tehat nem en leptem ki,en elfogadtam ot igy ahogy van), ertelmisegi kozegben cseperednek,az apukajuk ha szoba kerul h apa ez mit jelent,harit h kerdezd meg anyadat....Ez nem arrol szol h sznob vagyok es diszkriminalok.Nalunk is voltak hulyek az egyetemen.De ha hazajon a parod,nem mindegy h a 8oraban milyen pletykat hallott mukoromepites kozben (semmi bajom a mukoromepitokkel,sot vegeztem ketkezi munkat a palyam elejen), vagy uzleti,gazdasagi,jogi,zenei elet torteneseirol ertelmes beszelgetest folytattok. Az h minosegibb eletet elunk mintha 2 minimalberbol elnenk,csak bonusz.Ez is az egyetem hozadeka.Lehet jo szakmad,de kb 5-10ev gyakorlat alatt jutsz el berben oda vele,ahol egy diplomas elkezdi....
2017. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Miért nem jó neked egy tescoban dolgozó árufeltöltő hölgy?

a 60-as IQ-dalés üres erszényeddelmiért sóvárogsz egy "primitív" diplomás után Suba-subához, guba-gubához.

2017. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#17 Elég gyakori az, ha valaki azért érzi magát rosszul, mert kevesebbet tudott felmutatni, mint a körülötte levők. Régebben ez is jellemző volt rám, de most, ha volt férjed helyébe lettem volna nem fogott volna az az értés, mert nem a diploma adja meg az értéket hanem mi magunk. Elhiszem, hogy egy diplomás kezdetben többet tud keresni, de mint mondtam erre nem voltak képességeim, de nem érezném azért szarul magam, mert diplomás és többet keresne a párom. Bármikor változhat a felállás, ezért mondom, hogy a szeretet a tisztelet a legfontosabb, a szerelem mindent letud győzni, ha hiszünk benne.

#18 Légyszi az ilyen hasztalan, provokatív válaszokkal ne fárasszatok, egy szóval nem mondtam, hogy ne jönnék össze egy árufelöltővel, ha megszeretem onnantól kezdve nem érdekel mi a munkája.

2017. jan. 31. 21:19
 20/24 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy mit adunk meg, semmi nem lesz jó. Ha elvárunk egy magasságot, az a baj. Ha sportos alkat kell, az a baj. Mindenki ránk süti hogy felszínesek vagyunk. Bezzeg ha nem külső, hanem belső kritériumot akarunk támasztani, pl. müveltség, akkor meg az a baj. Márpedig társkeresős adatlapon ez jóformán az egyetlen paraméter, amivel belső tulajdonságok szerint szűrni lehet. Ha valaki olyan szinten szellemi fogyatékos, hogy ezt nem képes felfogni, akkor valószínűleg egyébként sem őt keresem.


Bocsi, de ma sikerült felhúzni az agyamat, erre jönnek a nem először feltett és normálisan megválaszolt hülye kérdések.

2017. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!