Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok akiknek társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek társkeresőn diplomás férfi az ideáljuk azok el is várják ezt?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a diploma nem ad plusz észt és, ha ők elvégeztek egy egyetemet akkor nem igazán értem miért kell ezt elvárni a másiktól. Én megértem, hogy sokat kell tanulni és elég nehéz a időszak a vizsga, de miért jó nekik is az, hogy a párjuk is elvégezze. Szerintem nem ez adja meg az ember értékét. Ha valaki csak szakmunkást vagy okj-t végez el még nem lesz kevesebb. Sőt ismerek olyan diplomásokat akik ugyan elvégezték nem is rosszul, de nagyon felszínesek, zárt világnézetüek és primitívek. Ezért tartom hülyeségnek azt a feltételezést, hogy egy diplomás miről beszélgethet egy szakmunkással. Igaz a tanulmányaikról nem nagyon tudnának beszélgetni, de annyi mindenről lehet beszélgetni, amiből egy kellemes időtöltés alakulhat ki.
2017. jan. 29. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért írták mert egy nekik is van és kb hasonló szintű partnert szeretne vagy kettő diplomások azért jobban meg tudnak élni mint mondjuk egy 8osztályos és ezzel akarnak jelezni hogy nem ők akarnak lenni a jelentősebb kenyérkeresők. Persze lehet jönni hogy vállalkozás meg minden de most csak átlag dolgokat nézzünk

Csak egy L

2017. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Mit érdekel az téged? Ők akkor nálad sem jönnek szóba és kész, keresel másokat más elvárásokkal. Szelekció.
2017. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%
Nem feltétlenül. Ők a sok pénzt a diplomához társítják gondolatban, de ha olyannal találkoznak, aki diploma nélkül is gazdag, akkor nem zavarja őket.
2017. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az egy baromság, hogy egy diplomás többet keres. Csak jó munkahelyet kell kifogni. És akkor mivan, ha ő főkenyérkereső. Nem az anyagiakra, hanem a kettőnk közti párkapcsolatra, szeretetre, tiszteletre kéne koncentrálni. Aztán lehet, hogy később változik a helyzet és a férfi lenne a kenyérkereső. Az a fontos, hogy mindekttejüknek legyen munkája és ne tartsa el az egyik a másikat.
2017. jan. 29. 11:58
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha te edzett vagy és sportos, akkor nem igazán értem, miért kell ezt elvárni a másiktól.


Ugye, milyen hülyén hangzik ez a mondat? Ugyanezért várja el egy diplomás, hogy a másik is tudja ezt nyújtani. Mindenkinek szíve joga van ahhoz, hogy a párkeresésben feltételeket szabjanak.

Ha szerinted nem kéne ezt elvárni a másiktól, akkor meg neked nem mindegy, mit akarnak a diplomások? Hiszen téged ez nem érdekel, akkor ismerkedj nem diplomással, ha neked ez nem számít

2017. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én nem diszkriminálok végzettség alapján nekem teljesen mindegy milyen a végzettsége. Egy diplomás lánnyal beszélgettem és ő se érti azt, hogy egyes diplomások miért nem állnak szóba nem diplomással, mikor az nem ad plusz intelligenciát. Ez szintiszta sznobizmus, mert nem tudhatja azt, hogy csak diplomásba lehet szerelmes. A másik már több lánynak van diplomája, mint pasiknak így, ha minden diplomás ehez ragaszkodna, akkor van esély arra, hogy egyedül maradnak vagy sose találnak jó párkapcsolatot.
2017. jan. 29. 12:38
 7/24 Krukutyán Levente ***** válasza:
96%

Jaj eszembe jut amikor még közmunkán voltam 3-4 éve. Minden proli hangoztatta, hogy semmit se számít a diploma, meg nem lehet azzal se el helyezkedni. Huszonvalahányan voltunk, egy se volt diplomás...(Milyen furcsa). Volt pár rendes alak ott, de nem lángelmék. Egyetlen egy ember volt akivel lehetett értelmesebben beszélni, pedig érettségije se volt. Huszonvalahányból egy! Persze ismerek diplomás, de elég defektes embert is. Kivételek vannak persze, de egy jó szűrő már a diploma. Ha valaki megtudta szerezni az már jelent valamit.


Nem a diploma ad plusz észt, hanem az a plusz ész kell a diplomához általában. (és most hagyjuk a büfé szakokat)

2017. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező, miért húzod fel magad ezen ennyire? Nem passzoltok egymáshoz, kész, tovább kell lépni. Vagy neked ennyire felszínes emberek kellenek?

Akinek igazán kelleni fogsz, az úgysem fog törődni a végzettségeddel, legyen az adott nő diplomás vagy sem.

2017. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlenül a diploma jelenti ezt. Mindenesetre mégis mutat valamilyen szűrőt, mert egy egyetem, a tanulás, az kitágítja a világot. Én sem azért tanulok, mert "kell egy papír", hanem mert szeretnék többet tudni arról, ami foglalkoztat.


Személyes tapasztalatból nekem volt egy autószerelő fiúm, de még egyszer nem kérek olyan lekezelő mondatokból, hogy "minek neked diploma?".


Másfelől pedig önmagában semmi garancia nincs arra, hogy akinek diplomája van, az valóban értelmes is. Ilyenkor szintén elég körülnézni a szaktársakon...

2017. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

#3-nak igaza van, bár a kérdező nem érti mit írt. Bizony, a diplomától több pénzt remélnek a nők.

Na meg a felsőoktatáshoz hozzátartozik, hogy bele próbálják nevelni az emberbe, hogy ők külömbek, felsőbbrendűek, az emberiség krémje, hogy ilyen fantasztikus helyen tanulhatnak. Ezt az alatt a 2 hónap alatt láttam amíg jártam egyetemre, csak aztán eldöntöttem, hogy én valami használhatót akarok, nem tölteléktantárgyakat, és "józsitkirúgtákcsináljunkmárszámáraegyoktatást", és főleg az ezekből való vizsgázásért bármilyen erőfeszítést tenni.

Úgyhogy elmentem dolgozni programozóként, fizetésem pedig egyezik a lediplomázottakéval, sőt a saját projektemmel annyit kerestem, hogy... Szóval sokat.


De én csak egy bunkó vagyok aki programozik, szerel, csillagászat, űrhajózás, kvantumfizika fan, akit minden tudomány érdekel, aki évente átlag 4 alkalommal iszik alkoholt, és aki természetkedvelő :D

2017. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!