Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 22 éves fiamat nem érdeklik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 22 éves fiamat nem érdeklik a lányok, csak tanúl és semmi mást nem csinál. Nincs ez így jól! Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
Ugye egy apának a legfontosabb hogy a gyermekei boldogok legyenek. Két fiam van. A kissebbik 22, míg a másik 28 éves. A 28 éves fiamnak már van felesége is, sőt, kisgyermekük is született. És a 22 éves fiamnak meg még soha nem volt barátnője... Nem csajozik, nem ismerkedik, soha nem pettingelt és még szűz is, nem csókolózott, az ég adta világon SEMMIT se csinált még lánnyal. :( És ez iszonyatosan nagy kudarc nekünk, a feleségemmel együtt... Nagyon fáj, mert akarva vagy akaratlanúl, mi magunkat érezzük a hiba forrásának. Mi mindig is arra neveltük őket hogy legyenek kedvesek és udvariasak a lányokhoz, hogy legyenek a társaság tagja. A 28 éves fiamnál ez tökéletesen működött, már 16 évesen javában csajozott, jók voltak a jegyei, egyszóval kiváló kamaszkora volt. :) De a 28 éves fiamnak nem ilyen gyermekkort szánt a sors... Semmilyen eredménye nem volt soha a nőknél. Ez még 17 éves koráig nem is volt olyan zavaró, mondogattam magamban semmi gond, semmi gond, majd belejön... Hát nem így történt... Aztán 19 éves korában azt hazudta nekünk hogy van barátnője (azért hazudott hogy büszkék legyünk rá és hogy ne legyünk szomorúak). Boldog is voltam és roppantúl örültem. Aztán most, előző héten megtudtam a borzalmat... A fiamnak SOHA nem volt barátnője, végig hazudott arcátlanúl!! KB 4-5 kapcsoaltott talált ki és én mind végig azt hittem, minden rendben... :( Istenem, úgy fáj a dolog. És úgy érzem, én hibáztam. A személnyes kudarcomnak érzem a dolgott... Azt érzem, kudarcott vallottam mint apa... Próbáltam beszélni a fiammal a dologról, de nem akart. És abszolút nem érdklik a nők. Ugyanakkor megesküdött, hogy nem meleg és soha nem volt semmiféle kapcsolata egy másik fiúval. Az ismerősei szerint se meleg, sőt, azt mondják hogy egész biztosan nem az. Teljesen belebetegedtem a dologba... Mit javasoltok?
2010. máj. 6. 12:20
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
64%
bocs 22 éves:)
2010. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
29%
Mivel nem állatok vagyunk, nem feltétlen az ösztöneink irányítanak, vagy motiválnak minket. A mai nők közül sok kifejezetten taszító, idegesítő ám, mint emberi társaság... Akit zavar a butaság, nem kedveli a társaságukat. Sőt, a csaprészegen bulizó azonos neműekét se. :)
2011. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
66%

Én nem akarok tanácsot adni mert olyan vagyok mint a fiad 22 éves és totál analfabéta csajozás terén. Mondjuk én nem kamuztam a szüleimnek, hogy volt barátnőm igazából ilyen dolgokról soha nem is nagyon beszélgettünk persze megkaptam néha a fejmosást főleg a mamáimtól, hogy ideje lenne már, hogy legyen valami. Azonban érdekelni nem érdekelt mert az életem ezen részéről én döntök nem ők. Többször is megmondtam a szüleimnek, hogy tőlem unokára ne számítsanak és úgy nézem el is fogadták. Engem leköt a munkám és a hobbijaim ennyi.

A fiadról. Azért mert nem csajozik az nem jelenti azt, hogy meleg. Vagy aszexuális vagy csak szimplán nem érdekli a téma és más köti le. Szerintem az ő dolga, hogy akarja élni az életét. Ha szülőként azt tartod fontosnak, hogy a gyereked boldog legyen akkor fogadd el, hogy ő megvan párkapcsolat nélkül is boldogan. Persze lehet, hogy belül marcangolja a tudat, hogy nem csajozott, de akkor előbb-utóbb rászánja magát a csajozásra.

2013. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj,hogy az emberek totál nem bírják felfogni,hogy nem mindenkinek az az öröm,ami neked.

Van,akinek nem is működik,nem is megy a párkapcsolat dolog,vagy nem is akar,mert nem érdekli.

Alapvetően ez egy társadalmi kényszer volt régen,hogy az emberek házasságban,kapcsolatban éltek,pedig akkor is kb hasonló lehetett azok aránya,akik erre nem vágytak.

Ez nem egy kötelező dolog!!!


Két dolog lehetséges!

1.Az előbbi,amit elmondtam,hogy egyáltalán nem érdekli ez a fajta életmód.

2.Hogy szeretne,de vmi miatt nem lehet.

Ennek nagyon sok oka lehet,de szerintem nem bízik bennetek,mert észrevette rajtatok,hogy elég buták vagytok,már ne is haragudj meg.Felnőtt ember vagy és a gyereked nyomás alatt tartod baromságokkal!

Ezt lehet annyira elcseszted,hogy már ez nem fog változni,sosem fog veletek őszinte lenni semmiben.


Amúgy én meleg vagyok.Most 25 éves,de van egy 21 éves heteró öcsém,aki szerint a heteró férfiak 80%-a csak azért tart kapcsolatot,hogy legyen egy állandó szexpartnere.Ha nem lenne szex,akkor kapcsolatok sem lennének.

Meg eleve ez a küzdés,udvarlás,stb.Túlmisztifikálják ezt.

Ez a lányok hibája is,vagyis ezt nevelték beléjük.

A fiúk meg dugni szeretnek!!És ez megy mióta világ a világ.

A melegeknél legalább nem kell felesleges köröket futnod,ha kapcsolatot szeretnél,arra is találsz személyt,de ha csak dugni akarsz,arra is.

2013. dec. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
74%

Kedves apuka nem tom h még elolvassa e ezt a választ de ez a videojáték az örök bűnbak féle hozzáállás hülyeség.

Ha a fiát alapvetően nem érdeklik a nők az nem a játékok hibája.

Példának okáért van 1 ismerősöm aki sose játszott semmivel még is megszállottja a pókerezésnek.

Na most ha kedves fia kereső képes és vesz magának pl havi 2 játékot az kb 15-20 E.


Na a póker többe kerül.

Am örüljön neki h nem szedett még össze semmilyen nemi betegséget ill h nincs egy nem kívánt gyereke.

Más szülő attól kap infarktust amikor a kedves fia bejelenti 18 évesen h apuka lesz.


Bármily hihetetlen nem mindenkit az tesz boldoggá h párkapcsban éljen és h legyen nemi élete.

A srácnak így sokkal több ideje jut magára ás a hobbijára.

Szerintem csak fogadja el h ez teszi boldoggá.

2014. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:
71%
7 éve tetted fel a kérdést... Mi történt azóta?
2017. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Na 8 év alatt lett változás?
2018. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
Egy szó:Büdös gyökér vagy.
2019. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett vele?
2020. dec. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
13 év elteltével valami? :D
2023. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!