Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 22 éves fiamat nem érdeklik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 22 éves fiamat nem érdeklik a lányok, csak tanúl és semmi mást nem csinál. Nincs ez így jól! Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
Ugye egy apának a legfontosabb hogy a gyermekei boldogok legyenek. Két fiam van. A kissebbik 22, míg a másik 28 éves. A 28 éves fiamnak már van felesége is, sőt, kisgyermekük is született. És a 22 éves fiamnak meg még soha nem volt barátnője... Nem csajozik, nem ismerkedik, soha nem pettingelt és még szűz is, nem csókolózott, az ég adta világon SEMMIT se csinált még lánnyal. :( És ez iszonyatosan nagy kudarc nekünk, a feleségemmel együtt... Nagyon fáj, mert akarva vagy akaratlanúl, mi magunkat érezzük a hiba forrásának. Mi mindig is arra neveltük őket hogy legyenek kedvesek és udvariasak a lányokhoz, hogy legyenek a társaság tagja. A 28 éves fiamnál ez tökéletesen működött, már 16 évesen javában csajozott, jók voltak a jegyei, egyszóval kiváló kamaszkora volt. :) De a 28 éves fiamnak nem ilyen gyermekkort szánt a sors... Semmilyen eredménye nem volt soha a nőknél. Ez még 17 éves koráig nem is volt olyan zavaró, mondogattam magamban semmi gond, semmi gond, majd belejön... Hát nem így történt... Aztán 19 éves korában azt hazudta nekünk hogy van barátnője (azért hazudott hogy büszkék legyünk rá és hogy ne legyünk szomorúak). Boldog is voltam és roppantúl örültem. Aztán most, előző héten megtudtam a borzalmat... A fiamnak SOHA nem volt barátnője, végig hazudott arcátlanúl!! KB 4-5 kapcsoaltott talált ki és én mind végig azt hittem, minden rendben... :( Istenem, úgy fáj a dolog. És úgy érzem, én hibáztam. A személnyes kudarcomnak érzem a dolgott... Azt érzem, kudarcott vallottam mint apa... Próbáltam beszélni a fiammal a dologról, de nem akart. És abszolút nem érdklik a nők. Ugyanakkor megesküdött, hogy nem meleg és soha nem volt semmiféle kapcsolata egy másik fiúval. Az ismerősei szerint se meleg, sőt, azt mondják hogy egész biztosan nem az. Teljesen belebetegedtem a dologba... Mit javasoltok?
2010. máj. 6. 12:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
73%

hogy lenne már meleg, édes fszom!!!!!!?


a primitv gondolkodásotokat tegyétek már el örökre!

2010. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
85%

akkor egyszerűen kocka...

kolis voltam sokáig,fiuk között...

jópár pasi előtt meztelenül is mászkálhattam volna,akkor se néz fel a monitor mögül..(pedig nem vagyok csunya)


lehet csak később "érő" tipus...

23/N

2010. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
78%

-Lehet, hogy van valami problémája. Nem az, hogy meleg! Hanem valami testi hiba, vagy valami, ami miatt nincs egyáltalán önbizalma. (kancsal, dadog, nemi betegség stb..)


-A valószínűbb inkább az, hogy egy normális lányra vágyik, akiket elég nehéz megtalálni a sok plázacica festett liba között.

2010. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
62%
az én szüleim azért ennyire nincsenek fennakadva, hogy 21 évesen szüz a gyerekük.néha orrolnak, hogy miért nem járok alapvetöen sehova, pedig egyébként járok, mert távol az otthontol egyetemista vagyok, és viszonylag normális társasaági életet élek, de nőket ritkán látok.otthon meg ugy adom elö magam, mintha utálnám a társaságot, hátha pánikba esnek egyszer anyámék, de sajnos nem.apámnak ha utalgatok rá, csak kiröhög, hogy ö is volt fiatal, meg majd ha elmegyek dolgozni minden megváltozik.ilyenkor úgy bemosnék neki egyet! amikor volt egyetlen röpke barátnőm azt is titkoltam, és mikor szakitottunk kicsit szétestem, és apám észrevette és azért is leszólt nagyon durván.jó szülők? legszivesebben beállitanék eléjűk egy rohadt jó növel és a pofájukba röhögve mondanám, hogy látjátok ezzel a növel kurtuk végig a hetet! persze iylen aztán sose lesz.
2010. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

13:09


Azt hiszem, igazad lehet... Az a szemét videójáték, tudtam, hogy azonnal a kukába kellett volna dobnom!!! Kár volt megvenni, amikor még kissrác volt... Itt szúrtam el mindent... Cs.ssze meg! De SOHA nem hittem volna hogy egy virtuális játék hogyan lehet elegendő egy embernek??? Az ember társas élőlény, SZÜKSÉGE van társra, nem hiszem el, hogy mégis megelégszik valaki ilyesmikkel... Mindig kértem hogy kapcsolja ki azt a rohadt játékot és menjen ki inkább a levegőre sétállni vagy ismerkedni! Volt, hogy elvettem a játékot de ő meg visszaszerezte... Itt van a hiba forrása, gyanítom! Most legszívesebben átmennék hozzá és tönkretenném azt az ostoba Mortal Kombat hülyeségett!! Persze, ő már felnőt, venne magának egy másikat...

2010. máj. 6. 13:19
 16/50 anonim ***** válasza:
62%
jaj, hagyjuk már! sok alfahim szoknyapecér is rá van kattanva a játékokra, azzal fitogtatják férfiasságukat, hogy hogy mennyire ügyesek a játékokban IS! és mégis van nöjük! a játék meg a konzol vagány, státusszimbólum persze csak a férfiaknak egymás közt, és másik férfit behodolásra kényszeriteni hogy az alfának van nöje meg játéka meg kocsija meg pénze azért sokkal fullosabb mint anélkül.
2010. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
72%

Igen nos tisztelt uram :)

Én hoztam fel ezt a játékos dolgot.

Vegyük át az egészet pontról pontra. Példának okáért legyen a World of Warcraft - a WoW - egy online szerepjáték - Sokan sokféleképpen vélekednek róla. Van aki csak kis szabadidejének kitöltése végett játszik vele, van aki képes szociális élete fentartása mellett pusztán élvezetből játszani vele - és vannak akiknek ez maga az élet. Egy olyan virtuális világban "éli" az életét, ahol a vágyai megvalósítása mellett az lehet aki lenni akar. Egy hős. Ez az egész úgy van kiépítve, hogy lényegében - van szociális élete a gyereknek - csak játékon belül. 4 évig énis részese voltam ennek a világnak - szóval tapasztalatból mondom hogy ki lehet ott is kapcsolatokat építeni - ő 22 éves, nem szabad semmit se eröltetni. Ha azon gondolkodik hogy megvonja tőle ezt az egészet, tehát mintha egy társasági életet élő embertől megvonnák az összes barátot - bulit és szórakozást - meglehet annak az esélye hogy a belső lelkivilága összeomlik, aminek hatására nem kizárt az öngyilkosság, ön marcangolás, szenvedés. Szakemberek is sokféle hülyeséget össze vissza hordanak - szóval ebben az esetben rájuk se érdemes hagyatkozni, ha megoldást szeretne ere találni.

A fia valószínűleg nemfogja belátni hogy ez így nem helyes. Esetleg ha valami változás történik az életében, belekóstol a való életbe - megtörténhet a változás. De annak semmi értelme hogy önmagát okolja azért mert a fia ilyen lett. Ha nincs meg ez a lehetősége akkor se biztos hogy lenne normális társasági élete.

Nem tud mást tenni - hagyni kell hogy éljen tovább így - ha eddig nemvolt komolyabb gond, tanulis - akkor nemérdemes változtatni - főlen NEM erőszakkal.

22 éves, lassan dolgozni fog, akkor úgyis bekövetkezik az életébe a várva várt változás.


Szerencsére én magamtól rájöttem 20 évesen hogy ez egy elég szerencsétlen helyzet - hogy online világban töltöttem a szabadidőm - igaz mellette volt hobbim sokminden, - Fotózás, íjászat, csillagászat, extrém sportok - de mégis úgy barátom nemsok volt- csak spanok.

Mostanában meg már úgyvagyok vele - hogy munka és barátok, barátnők mellett - semmi humorom sincs játék céljából a gép elé ülni.

De ez én vagyok.

Volt lakótársam is olyan beállítottságú lehet mint az Ön fia. Ha ott lenne mellette egy meztelen nő aki arra vár hogy kielégítsék - inkább a gépezést választaná.

De az előttem szólók már felhozták ennek a problémának a okát. Elbeszélgetni erről se érdemes a fiúval - mert valószínűleg vállránta hallgatná végig az egészet majd menne minden tovább ahogy eddig ment.

22F

2010. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
26%

13:09 vagyok megint


de,képes elég lenni a játék...

sőt,mondok rosszabbat...

párommal együtt vagyok jópár éve...egyszer elutaztam 1 hónapra,napi pár percet tudtunk csak beszélni...

olyan szinten szokott rá,hogy 2 hétig hisztizett mikor hazaérve nem velem törödött hanem az idióta játékával,én meg ripityára törtem mérgemben:D

(ezt megelőzendő azóta el van tiltva a szgépes játékoktól,még1x azt a cirkuszt nem csinálom végig)

2010. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
82%
Én is így vagyok mint a fiad, azért mert félek hogy a lány aki tetszik elutasít, ezért nem is próbálkozok így biztos hogy nem utasít el.
2010. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
78%

hát figyi, lehet hogy ujdonság votl neki, a játékélmény.


aki azért végigtolt éveket, annak már nem tud akkora flashet adni egy játék, mint egy totál kezdönek.igy van ez a sexxel is.(noha én még sosem bsztam)


van egy ilyen kis bibi az emberekkel, ha nö nincs az kéne, ha nö van, akkor azt nem becsüljük, kevés a mégértés, hevesek az indulatok, stb.nézd meg a 18 éves szüz elsö 10 percét.

2010. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!