Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 22 éves fiamat nem érdeklik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 22 éves fiamat nem érdeklik a lányok, csak tanúl és semmi mást nem csinál. Nincs ez így jól! Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés
Ugye egy apának a legfontosabb hogy a gyermekei boldogok legyenek. Két fiam van. A kissebbik 22, míg a másik 28 éves. A 28 éves fiamnak már van felesége is, sőt, kisgyermekük is született. És a 22 éves fiamnak meg még soha nem volt barátnője... Nem csajozik, nem ismerkedik, soha nem pettingelt és még szűz is, nem csókolózott, az ég adta világon SEMMIT se csinált még lánnyal. :( És ez iszonyatosan nagy kudarc nekünk, a feleségemmel együtt... Nagyon fáj, mert akarva vagy akaratlanúl, mi magunkat érezzük a hiba forrásának. Mi mindig is arra neveltük őket hogy legyenek kedvesek és udvariasak a lányokhoz, hogy legyenek a társaság tagja. A 28 éves fiamnál ez tökéletesen működött, már 16 évesen javában csajozott, jók voltak a jegyei, egyszóval kiváló kamaszkora volt. :) De a 28 éves fiamnak nem ilyen gyermekkort szánt a sors... Semmilyen eredménye nem volt soha a nőknél. Ez még 17 éves koráig nem is volt olyan zavaró, mondogattam magamban semmi gond, semmi gond, majd belejön... Hát nem így történt... Aztán 19 éves korában azt hazudta nekünk hogy van barátnője (azért hazudott hogy büszkék legyünk rá és hogy ne legyünk szomorúak). Boldog is voltam és roppantúl örültem. Aztán most, előző héten megtudtam a borzalmat... A fiamnak SOHA nem volt barátnője, végig hazudott arcátlanúl!! KB 4-5 kapcsoaltott talált ki és én mind végig azt hittem, minden rendben... :( Istenem, úgy fáj a dolog. És úgy érzem, én hibáztam. A személnyes kudarcomnak érzem a dolgott... Azt érzem, kudarcott vallottam mint apa... Próbáltam beszélni a fiammal a dologról, de nem akart. És abszolút nem érdklik a nők. Ugyanakkor megesküdött, hogy nem meleg és soha nem volt semmiféle kapcsolata egy másik fiúval. Az ismerősei szerint se meleg, sőt, azt mondják hogy egész biztosan nem az. Teljesen belebetegedtem a dologba... Mit javasoltok?
2010. máj. 6. 12:20
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem érdeklik a nők, se a fiúk. Akkor csak egy maradt: aszexuális. Valószínűleg ha nem csinált még akkor az, mert 22 éves korára akaratlanul is csinálna valamit vele egy csaj. Ez egy betegség, nem tehetek róla se ti, se ő. Bár érdemes lenne elmenni egy szexuál pszichológus, nem biztos hogy ez a baj, vagy ha igen akkor lehet rajta segíteni.
2010. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
56%
Még hozzáfűzném h én is aszexuális voltam 18 éves koromig, aztán megláttam egy lányt. Most vele járok, rettentő okos, és modell. Szóval lehet ha ő is lát majd egy IGAZI NŐT, amiből manapság kevés van, akkor ő is oda teszi majd magát. :)
2010. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
90%

Hát lehet, hogy a nevelésetek ellenére még nem elég érett egy kapcsolathoz. Ő ezt tudja és szégyelli is a dolgot, ezért hazudhatott. De az is lehet, hogy nem tudtok róla mégis csalódott egyszer egy lányban, és azért nem akar barátnőt. De az is lehet, hogy az igazit keresi még, vagy egyszerűen nem mer kezdeményezni. Hát nem tudom mi lehet a gond. Nekem ez jutott az eszembe.

19/F

2010. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem lenne akkora a fájdalmam, ha legalább tudnám hogy PRÓBÁLKOZOTT! Hogy igenis meg szeretett volna kaparintani egy nőt, harcolni érte, udvarolni neki... Ilyesmiről szó sincs... ESZE ÁGÁBAN sincs dolgozni egy lányért... Nincs semmiféle véleménye a dologról, egyszerűen (bocsánat a szóért) l.szarja az egész női nemet... Egy szülőnek se kívánom, hogy ilyen sorsot adjon az élet...
2010. máj. 6. 12:40
 5/50 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, viszont kiegészíteném egy apró feltételezéssel, mert ezzel is számolnotok kell a pároddal. Mi van ha meleg, de annyira szégyelli, mivel ti a "nőkre neveltétek", hogy nem mer beszélni róla egyáltalán. Próbálj meg beszélni vele, hogy nincs semmi baj akár ez van vele akár az. A szülei vagytok, és támogatjátok. Hisz attól még a fiatok.
2010. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mint szülők még elnézőbbnek kell lennetek, főleg h a mai világ már egyre inkább toleráns!
2010. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

12:48


Hát persze, hogy a fiúnk! És mindennél jobban szeretjük! Pontosan ezért akarunk neki JÓT! :( Tehát úgy gondolog, hogy meleg, de nem mondja meg ezek szerint? Óóóh, Istenem... Nem vagyok igazi apa... Kudarcot vallottam, hogy eleve már erről kell beszélnem a fiammal... Szégyellem magam, mert ez az én hibám is...

2010. máj. 6. 12:54
 8/50 anonim ***** válasza:
83%

Csak tanul vagy egyébb elfoglaltságot is űz?

Mert a legegyszerűbb példa a számitógépes játékok - képesek olyan vegyületeket, érzéseket előállítani a szervezetben, amelyek mondjuk egy kapcsolatban a szerelemtől jönnek elő - ha ő ezeket a szükségleteket megkapja máshonnan, egyszerűbben - sose fogja máshol keresni.

22F

2010. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
76%

12:48 vagyok

Jó apa vagy minden bizonnyal, mert aggódsz a fiadért. Én csak feltételezem hogy meleg. Más okai is lehetnek persze, de azokat már előttem említették. Támogassátok, érezze hogy ti nem bánjátok ha meleg is.

2010. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

12:56


Tehát úgy véled, ő megelégszik a virtuális valósággal? Hogy az neki bőven elég, ezért nem akar kűzdeni egy nőért? Hallottam valami ilyesmi borzalomról, WOW, vagy mi az neve, állítólag sok időt elvesz és meggátolja sokak számára az ismerkedést a másik nemmel. Nos, nem kizárt... :( Már kiskora óta rajong a videójátékokért (gyakortalital a Mortal Kombat nevű izé volt a kedvence, sokatt játszott vele) és van ilyen konzol izéje is, lehet hogy az ilyesmire megy el az idő a tanúlás mellett??? Mert igen jók a jegyei, de nem jár szinte SEHOVA!

2010. máj. 6. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!