Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, sértő lenne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sértő lenne ha a párotok jegyzeteket készítene rólatok?

Figyelt kérdés
Például beszélgettek, és felirkálna magának olyan jellegű dolgokat, hogy mit kérdezzen meg másnap/legközelebb ami figyelmesség jelei, pl múltkor nem voltál jó, akkor fel van írva, hogy érdeklődni, meggyógyult-e.
2017. jan. 17. 01:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%

Omg. Tudod te egyáltalán miről beszélsz? Az autizmus nem betegség, legalábbis nem a klasszikus értelmében véve, és mivel az egyik legjellemzőbb tünete a gyengébb szociális készség nem fog eléd odaállni, hogy szeva, autista vagyok, mintha csak náthás lenne. Pláne azok után, ahogy bántok velük... "futóbolond, kezeltesse magát".

Amúgy persze, ha a környezete olyan idiótákból áll, mint te, tiszta sor, hogy bolondnak fogják tartani, ahogy bárki mást is, aki különbözni merészel bármiben, mert hát csoportosan zaklatni valakit annyira menő dolog.


Ráadásul nem azt mondtam, hogy elnézőnek kéne lenni, hanem azt, hogy meg kéne ÉRTENI a jelenség hátterét. Elnézőnek lenni annyi, mint vállat vonni, és leszarni, a megértéshez pedig kell önállóan gondolkodni, utánanézni, és akár véleményt változtatni a megismert tények hatására. Elhiszem, hogy neked a megértés egy misztikus dolog, azért rögtön az elnézésre gondoltál.


Mennyi időt töltöttél eddig az autizmus tanulmányozásával?

2017. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%

"Az autizmus nem betegség"


Eddig olvastam, mert de, az.

2017. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok. Komolyan. Tehetnél egy szívességet az emberiségért és felfordulhatnál.
2017. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%
irtam egy privátot. csak hogy lásd, tudom miről beszélek.
2017. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%

"...nem fog eléd odaállni, hogy szeva, autista vagyok, mintha csak náthás lenne. "

Mondjuk nem bemutatkozásképp, de az első vagy második randin azért jó, ha közli az ember az ilyesmit.

2018. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%

"nem fog eléd odaállni, hogy szeva, autista vagyok"

Miért ne? Neki nem lenne jobb, ha egyből tiszta sor lenne a partnernek, hogy az esetleges "furaságoknak" van oka, nem pedig szimplán idióta?

2018. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Max akkor jegyzetelnék, ha lenne valami nagyon jó érdekes gondolatom:)) pl. kitalálnék egy viccet, nem mindennapi gondolatot:)) (de még ezt is kicsit furának érzem)

Amirõl te írsz, az elég abnormálisan hangzik.

2018. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
XDD
2018. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!