Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szextársasjáték? Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szextársasjáték? Ha a barátnőtök készítene nektek egy szextársasjátékot, örülnétek neki? Milyen pózokat szeretnétek, vagy milyen feladatokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki...

Bármilyen póz jöhet, amit a barátnőm szeret, vagy ki akarna próbálni...

Amúgy lehet kapni szexshopba(ha nincs elég képzelőerőd)...

2010. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Én inkább olyat játszanék vele, hogy menekülne előlem az erdőben, én meg röhögve, késsel szaladnék utána.
2010. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
utolsónak: gondolom van egy kis agyi problémád, fordulj orvoshoz.
2010. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Ez tök izgalmas, nem? Főleg, ha valami kis tizenéves barátnőm van, én meg ugye huszonéves vagyok, és akkor sikoltozza a pedofil megöl, a pedofil megöl!!
2010. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

12:12

Te hülye vagy!XD

2010. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én párom nem örült neki

zokonvette,mondván,hogy ő ugy érezte eddig,hogy nem unalmas a szexuális életünk

nekem meg több hetembe telt megértetni vele,hogy nincs semmi baj a szexxel,csak ha már ráakadtam neten,akkor miért ne...

vigyázz,lelkivilágát összetörheted,ha olyan fajta...

L

2010. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azért gondoltam erre, mert már én is kaptam tőle hát hogy is mondjam, szexuális segédeszközöket,kellékeket. Legutóbb pl egy bilincset. Ezért gondoltam, hogy ha ő is vesz nekem ilyesmit, akkor miért ne adhatnék neki én is vmi szexualitással kapcsolatos dolgot. Mert ha nem érdekelné őt az ilyesmi, akk ő sem vett volna. Vagy nem?
2010. jan. 9. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Irigy lettem a pasidra ám!!!
2010. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D:D:D remélem tetszeni fog neki. bár már úgy vagyok vele, hogy nem biztos, hogy ki tudom várni, mire eljön a szülinapja xD lehet Előszülinapi ajándék lesz belőle :D az is jó, nem?
2010. jan. 10. 20:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Először csak előszülinapi, aztán szülinapi és a végén utószülinapi...

És egész évben ünnepeltek!!!

Én ünnepelnék veled...

Szólj, ha a barátod nem akar ünnepelni!!!

1. jelentkező!

2010. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!