Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, sértő lenne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sértő lenne ha a párotok jegyzeteket készítene rólatok?

Figyelt kérdés
Például beszélgettek, és felirkálna magának olyan jellegű dolgokat, hogy mit kérdezzen meg másnap/legközelebb ami figyelmesség jelei, pl múltkor nem voltál jó, akkor fel van írva, hogy érdeklődni, meggyógyult-e.
2017. jan. 17. 01:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem zavarna csak akkor, ha ezt önmagának jegyzi fel, nem mutogatja másnak és nem ezek alapján kér véleményt mástól rólam.
2017. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én nagyon ráfáztam egyszer, mikor készítettem egy listát.

Üdv, Ross Geller.


Pedig szakításban voltunk!!!

2017. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
14%

Latod, ezert jo hogy USAban Trump lett az elnok. Nem dobalnak meg ha pl egy futobolondot /mint a kerdesben szereplo srac is/ futobolondnak nevezel, es nem pedig 'elteronek...

Ha te vagy az a srac, akkor oregem, stop acting like an idiot...

2017. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Én is írnék.


"Micsoda? Nem, a szopás nincs a listán, látod? Így jártál."

2017. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem fogyatékos, csak autista.
2017. jan. 17. 10:42
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de ha annyira zokni, hogy egy takonytól fuldokló embertől megkérdezze, hogy van, haveri kapcsolatra sem alkalmas.
2017. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%

Mondom én, hogy autista.

És azt is, hogy jön a diktatúra elnyomni, mert hát ha valaki különbözik azt bántsuk csak, nevezzük futóbolondnak, nehogy megpróbáljuk megérteni, hogy mi is van vele, és netán békében együtt élni. Nyugodtan lehet csesztetni meg kiközösíteni olyan féreg módon, ami egy átlagembert is tönkre tud tenni, és ha épp olyat fognak ki, akkor az utána meg lelő szépen pár embert egy iskolában.

Hjajj.

2017. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

akkor nem lenne fura. :D

normál emberek között szerintem fura. nekem csak olyan kis txt-m van, hogy milyen ajándékokat tudnék adni neki, meg valamikor olyan, amibe olyan kérdést írok le amit nem akarok elfelejteni, mert meg akarom kérdezni majd a véleményét róla. :D

2017. jan. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
37%
17, az autista tudja magárol hogy az, és ezt közli. Innentől kezdve a kérdés nem lesz kérdés, mert EBBEN AZ ESETBEN tudom, hogy vállalom e vele a közösködést, vagy sem. Arra akarok utalni, hogy megismersz egy látszólag normális embert, és féluton feltünik hogy finoman szólva is furcsa dolgokat müvel akkor nem neked kellene lenned a szakembernek, aki felállitja a szakszerü diagnózist. Aki autista, az kezeltese magát. Ha nem teszi, akkor tiszta sor az, hogy bolondnak fogja titulálni a környezete. Azt kellene megértened, hogy abban az esetben, ha mindenki elnéző, akkor semiylen probléma nem lesz problémaként felismerve, épp ezért kezelve sem. Érted? Ez sokkal fontosabb annál, mint "befogadni" meg melnézően kezelni dolgokat bánni átlagos állampolgárként.
2017. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Jézus.Atya.Úr.Isten.
2017. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!