Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok együtt sportolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok együtt sportolni a párotokkal? Ha igen, akkor miket?

Figyelt kérdés
Igazából ötleteket szeretnék gyűjteni, milyen sportok vannak, amiket lehet kettesben együtt űzni, mert szeretnénk elkezdeni valami sportot a párommal, de nem igazán tudunk mit kitalálni az alkalmankénti hétvégi túrákon kívül.
2017. jan. 4. 15:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A releváns válaszokat egyébként köszi, jókat írtok, csak mi vagyunk ilyen "speciális esetek", pici faluban lakunk ahol nem igazán vannak lehetőségek, a futás meg kizárt, ezáltal sok sport kiesik. :(
2017. jan. 4. 15:50
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogyha a szabadtér nem jó, akkor most tényleg csak edzőterembe tudtok edzeni. Egyébként nem kell csili vilit keresni. Egy csóri kis pinceterembe ugyanúgy le lehet edzeni, mint bármelyik csili vili terembe. Ott Pesten van olyan, ahova kapsz kulcsot, akkor mész amikor akarsz és 5 ezer forint egy hónapban. Ha érdekel, írj rám, és küldöm a linkjét. Ha vidékiek vagytok, ott is vannak kisebb termek is, nem ahhoz kell viszonyítani ami nagyon menő, kis termekben is jót lehet sportolni.
2017. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Amikor voltak, igen. Bringázás, ping-pong szabadtéri parkban, otthon felülések-fekvőtámasz-lépcsőzés, ugrálókötelezés. Most, több mint 1 éve futok, ha újra lesz valakim, megpróbálom majd elcsábítani erre, mert iszonyú jó hatással van rám. :P Túrázni/kirándulni is jó dolog, meg a power walking-ozás is. De télen max. uszodába tudtok menni, edzőterembe (aerob edzés/anaerob/cardio) squashelni, bowlingozni/tekézni ilyenek.

Aerob tartományban történnek: kocogás, úszás, biciklizés, aerobik, tánc, hegymászás stb.

Anaerob edzések: súlyzózás, izomerősítő gyakorlatok, sprint futás stb. Akkor max jógázni tudtok még, lányoknak stepaerobick stb.

2017. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én Wing Tsunozom évek óta, és van egy lány ismerősöm, aki velem együtt járt edzésre még anno, és baromi jó, hogy tudunk közösen gyakorolni. Ez olyan harcművészet, ahol a gyakorláshoz elég jó, ha van egy partner, aki veled azonos szinten van, és tudtok együtt gyakorolni. Szerintem szórakoztató (én nagyon szeretem na..) és hasznos is. Nem kell futni. Kéz technika, később lábmunka is van magasabb szinten, de nem futás. Nők is simán csinálhatják.

Amikor barátnőm volt, akkor az alapmozgásokat, bemelegítő gyakorlatokat mindig megtanítottam nekik, mert engem kikapcsol, relaxál, és nagyon szeretem, ezért meg akartam nekik mutatni. :)


Csak hát azt mondod, hogy kis faluban vagytok... kéne egy alap tudás ahhoz, hogy már közösen tudjatok gyakorolni. De amúgy szerintem bármi harcművészetet vagy küzdősportot közösen űzni király lehet.

És a tánc is egyértelműen páros.

2017. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát táncolni nem is tudom, hogy a párom tudna-e igazságszerint.. A harcművésztetek mondjuk mindig is tetszettek, lehet, hogy utánanézünk, mik a lehetőségek a környéken. :)
2017. jan. 4. 16:26
 16/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Spinning, TRX (na jó, egyszer voltunk), kondi, futás. Úszás is jó lenne, meg bicikli, görkori (bár az nem sport jellegű).
2017. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hú, a görkori/gördeszka nagyon jó dolog, köszi hogy eszembe juttattad :)
2017. jan. 4. 16:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha házban laktok vegyetek egy ping-pong asztalt. Decathlonban lehet kapni normális árfekvésben is, nálunk is az alagsorban van, télen ez marad nekünk, nyáron a tollas viszi a pálmát (mármint a kerten belüli dolgokban persze), jó időben bicikli, túra, vagy csak egy séta a boltig - fennt lakunk a fenébe a hegyen, ha nem kocsival szaldok le tejért már megvan a napi testmozgás, csak ilyenkor télen minden csúszik, mint a veszedelem-.
2017. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sunshinedoll ***** válasza:

Múltkor 2 napig izomlázam volt a combomban, mert egész hétvégén szexeltünk.


Viccet félretéve: nem szoktunk, mert az ember utál sportolni, egyedül focizni szeret, de én meg nem szoktam a haverjaival kimenni focizni. Viszont vannak ismerősi körökben párok, akik együtt járnak edzőterembe, túrázni, futni, fallabdázni, a kondiparkba, teniszezni..

2017. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát mi is kondizni járunk, ami kb abból áll, hogy ő fut és kardiózik, mint az állat 70 percen keresztül én meg próbálom valahogy elütni az időt mondjuk pofázással és az uccsó 5-6 percben nyomok egy sprintet, hogy én is izzadjak, mikor végeztünk. Amúgy a kutyámmal és a barátnőmmel hatalmasat sétálunk erdőkben és különböző kihalt helyeken, nekem ez a sport bocs.
2017. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!