Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit vagytok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mert a párom szerint elég ha esténként együtt vagyunk, az eddigi legtöbb hétvégén kiállításokon dolgozott, vagy horgászversenyen volt. Velem nem tervez közös programot, találjam ki én, ezt szokta mondani. Most is vasárnap egész nap oda lesz horgászni, mert szerinte bőven elég az, ha este 5-kor ér haza. Én addig legyek egyedül, a családom máshol él, itt nincs se kert, se udvar, se egy kutya se. Én úgy érzem nagyon keveset vagyunk együtt, ő meg hogy mindig (este). Ti mennyit vagytok együtt, hétvégente mennyit?

Hozzá tenném, az nem zavarna, ha hétvégén fél napra elmenne, de egy egész nap, egész hétvége külön lét nekem sok egy kicsit.


2016. nov. 4. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel mi még tudunk együtt élni, igy péntek estétől vas. estig (meló miatt) folyamatosan és csak együtt járunk el "hobbizni". Hétközben 2x találkozunk.

Nekem ez fura lenne és a páromnak is, pont ő beszélt le hogy hvg-n is egy-egy napot néha dolgozzak, mert akkor nem lehetnénk együtt. Neki ez fontos, a Te párodnak meg kevesebb is elég.... Ezt meg kéne beszélni. Közös hobbitok nincs?

2016. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Többször próbáltam megbeszélni vele, állandóan az volt a válasza, hogy mindig együtt vagyunk, én is mennék vele ilyenkor, de ő mással, meg szombaton is mentünk volna, de ő velem nem akar. Mondtam neki ez kevés, amit együtt vagyunk, ő meg hogy elég lesz este is. Tavaly nem így viselkedett, nem horgászott ennyit. Nincs közös hobbink, vagyis volt, de engem baleset ért, és nem akarok azzal foglalkozni, meg hidegben nem is esik jól (kerékpározás)
2016. nov. 4. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell dolgoznunk és nem is látogatunk haza akkor egész hétvégét együtt töltjük. Együtt csinálunk mindent. Ha haza látogatunk ő az ő szüleinél én az én szüleimnél vagyok, tehát olyankor külön vagyunk 23L
2016. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

heti 4-5 napot folyamatosan

párod nevetséges, de nagyon

2016. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
párod leráz téged,nemigazán szeret.nem érdekled.ha szeretne veled lenne.én elhagynám,ez nem párkapcsolat.
2016. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt alapvetően két probléma van...

Az egyik, hogy a párod önző, kompromisszumképtelen.


A másik viszont nálad van:

"Én addig legyek egyedül, a családom máshol él, itt nincs se kert, se udvar, se egy kutya se."

SENKI nem kényszerít arra, hogy egyedül legyél! Mégis ki tart vissza attól, hogy találj magad számára valami hasznos, érdekes tevékenységet, társaságot, hobbit, stb.


Közös programot 5 óra után is lehet ám csinálni... most, hogy a párom hétvégente egyetemen van, nekünk is csak az esték maradnak hétvégén is, hétköznap is, de ezt igyekszünk tartalmasan kitölteni. Viszont akkor sem vagyok magányos, amikor nincs velem. Vannak nekem is hobbijaim, eljárok társaságba, közösségekbe, stb. Így abszolút nincs vita abból, hogy mennyit vagyunk együtt, mert a külön töltött idő is értékes.

2016. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Alig vagyunk együtt, vannak hobbijaim, de nem foglalkozhatok velük egész nap, mert megunom. Nekem csak az az érzésem, hogy a hobbija ezerszer fontosabb mint én.
2016. nov. 4. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi még nem élünk együtt, de egy héten általában 3-4-szser találkozunk hétközben, a hétvégéket meg mindig együtt töltjük. Keveset vagytok együtt.
2016. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocs, de szerintem neki minden fontosabb nálad

mi mindketten 12 órában dolgozunk vagy éjjel, vagy nappal felváltva, mégis megoldjuk

2016. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!