Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége miért elutasító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért elutasító ha kiderül egy férfiról hogy lábfétises. Miért ennyire felszínesek és elítélők?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 08:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%

Ez látod jó Kérdés. Normális nő nem elutasító ezzel kapcsolatban. Én már találkoztam olyan nővel akinek az anál, és az ha az arcára verik az rendben van, de az,hogy a lábát kényeztessék az fúj.. Hát na, women logic.


Egyébként a legtöbb nő akit az ilyen taszít saját magával nincs megelégedve, és valószínűleg nem is szép a lába.

2016. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1: Maximálisan egyetértek!
2016. dec. 17. 08:27
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha a nő izgalomban van,már fel sem tűnik neki mi történik vele.

Tehát csakis az akció során kell ezt a dolgot véghez vinni,addig is lassítasz vagy pihensz.

2016. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az erővel már azt is lehet mondani hogy sok pasi miért utasítja el azokat a nőket, akikről kiderül hogy kövérek?

Miért vagytok Ennyire felszínesek és elítélőket?

Ők is tudnak szeretni.


Mondom ezt egy vékony sportos nőként.

2016. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

# 4


Sok férfinak bejön ha egy nő molett, vagy teltebb alakú.


Ha egy nő dagadt disznó, az merőben más, mintha telt lenne.


Számomra egy molett nő, akin van mit fogni, és kicsit husisabb sokkal finomabb.

2016. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
A finomabbat nyilván viccnek szántam. :D
2016. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Engem őszintén érdekel, hogy mit jelent a kérdésben az, hogy "lábfétis". Szerintem nem mindegy, hogy annyiról van-e szó, hogy szeret arrafelé is kitérőt tenni, simogatni vagy más módon játszani vele, esetleg tetszik neki, ha a nőn egy igényesebb harisnya van, vagy szexuális téren az izgatja a legjobban, ha "használt" az a láb, van egy szaga, és azt csókolgatni... Az első verzió számomra szerethető, mert jól tud esni, ha része a dolgoknak, viszont ugyanúgy, ahogy más nyalakodásba sem bocsátkozom szívesen tisztálkodás nélkül, (csak ha nagyon-nagyon elkap a gépszíj), úgy azt már kifejezetten lelombozónak találom.
2016. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a következtetés.

Felszínesnek teljesen mást neveznek. Azt, akit csak a külső érdekel. Ilyen pl. az a pasi, aki azért nem jön össze egy nővel, mert nem elég szép a lába, neki pedig csak az fontos. :P


A lábfétissel az a baj, hogy a nő emberi, érző és gondolkodó lény és nem fétistárgy.

Más, ha szeretsz valakit, és szereted kényeztetni a lábát is. Meg más, ha csak arra használod, hogy kiéld a vágyaid a lábán.


Ez minden esetben elutasítást szül, elvégre a személye nem érdekel, csak használod.

Ha már kövér nők: ott se mindegy, hogy bejön az alkata, és szeretni is akarja a pasi, vagyis kapcsolatra vágyik. Vagy ilyen ökörségeken élvezkedik, hogy eteti, meg kéri, hogy feküdjön rá, stb. Utóbbi esetben is csak eszközt keres a fétise megéléséhez, csak a saját kielégülését hajszolja.


A lábfétissel is itt van bukta: nem érdekel a nő, csak ki akarod élni a vágyaid. Pl. első randin mutassa meg a lábát. Ugye?

De gondolom te se vágod ki a pötsöd az asztalra, hogy ezt tudod nyújtani, jó lesz-e. Majd kiderül első alkalommal.

2016. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Engem csak olyan nő lába vonzana, és csak olyan nő lábát kényeztetném akihez minimum szimpátia fűz, és nem a lába miatt akarnék tőle bármit is, az csak egy plusz.
2016. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én "lábfóbiás" vagyok, vagyis utálom a lábfejeket. :D Szerintem innentől érthető miért nem akarok lábfétises férfival összejönni, sose gondoltam úgy erre, hogy ettől felszínes lennék. :D Azért nálam hogy az ágyban, életben hogy passzol össze két ember, nagyon nem a felszín.
2016. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!