Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok arab származású lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok arab származású lánnyal?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
ilyen nicknevűvel nem :D
2016. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Arab lány nem járna veled, tiltja a vallása „hitetlenekkel” érintkezni, a családja sem engedné.
2016. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Arab =/= muszlim.

2016. aug. 24. 22:58
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Én simán. Ha aranyos jófej csaj, akkor nehogy már az legyen kizáró ok, hogy hova született ő, vagy a szülei. Szerintem az elég maradi gondolkodásra vallana.
2016. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Igen


26F

2016. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
60%
Soha
2016. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Járnék. Ha árva/menekült akkor befogadnám.
2016. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
74%
Nem tudom ki hogy van vele, de én szinte minden nációban làtok/láttam olyan lányt legyen az néger, ázsiai, arab akivel járnék. :)
2016. aug. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
A járnék vele nem egyenlő azzal, hogy szívesen dugnám, ha csinos.
2016. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Az arab származás valóban nem jelenti egyértelműen, hogy muszlim vallású, de legtöbbször igen.

Ezzel együtt is simán lehet, hogy számára a vallás már inkább csak tradíció (pl. nem eszik disznóhúst, de nem tartja egyéb vonatkozásban a vallását, sok ilyet ismerek, főleg a már Európában született vagy nevelkedett fiataloknál nemtől függetlenül).


Egyébként annak az okos válaszolónak üzenem, aki szerint muszlim vallású (vallásgyakorló!) ember nem házasodhat pl. kereszténnyel, zsidóval, hogy ez nettó butaság, nincs ilyen tilalom és rengeteg ilyen vegyes házasság van. Az egyistenhit ebben a fontos kitétel, tehát tényleg egy buddhista vagy hasonló vallású emberrel, ateistával ténylge nem, de a "könyvek népével" (keresztények, zsidók, muszlimok) minden további nélkül, ha egyébként egymás vallását elismerik, tiszteletben tartják.


(a muszlim vallásban egyébként hangsúlyosabb az apa szerepe abban, hogy gyakorló hívőként a gyermekek, családtagok számára pozitív példát mutasson!)


Az pedig, hogy "terroristaivadék" nem is kommentálom, ez már a legalja.

Vagy akkor egy ír lány leszármazottjai is terroristák, egy spanyol lányé is autodafé-szervezők? Ne már!

Nem kell a bulvármédiából tájékozódni!


Mennyire beszéli egyébként a lány a magyar nyelvet vagy milyen nyelven kommunikálnátok? (az arab kultúrában az angol - esetleg egyes volt észak-afrikai gyarmatokon a francia- teljesen általános, második nyelv, így lehet persze a közös nyelv az angol is).

Az arab nyelv azért nagyon nehéz, de nem lehetetlen vállalkozás.


Csak és kizárólag a származása alapján megítélni valakit alacsony intelligenciára, nagyfokú suttyóságra vall komolyan.

A világon kb. 27-28 ország van, ahol a arab hivatalos nyelv (nyilván sok arab származású ember él ott), nagyjából 360 millió (!) emberről beszélünk.

Ugye senki nem gondolja komolyan, hogy egyformák, terroristák? Elképesztő.


Szégyenlem magam, amikor ilyen, a fenti alacsony színvonalú kommenteket hallok, olvasok.

Egy olyan nő vagyok, akinek arab származású házastársa van, kiválóan beszél és ír magyarul (emellett még másik 3 nyelven), tanult, intelligens és jó MAGYAR ÁLLAMPÉGÁRA ennek az országnak.

Ő nem nézi le a magyarokat (nem tudom, itt kinek hogy esne, ha 10 millió másikkal együtt leprimitívezné, lealkoholistázná, lelustázná valaki...)

2016. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!