Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Németországban született, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németországban született, de félig arab származású srác. "Veszélyes" lehet?

Figyelt kérdés

Annyi, de annyi rémtörténetet hallottam már arab férfiakról, hogy megfogadtam, én soha nem fogok járni arabbal, bár általában egyáltalán nem vagyok előítéletes. Viszont miután a közeli ismerősi körömben történt egy durva eset, egyszerűen nem merném bevállalni, annyira más az a kultúra, hiába tűnnek a kapcsolat elején normálisnak, modern felfogásúnak és kedvesnek.


Viszont most van egy srác, aki Németországban született és nőtt fel, édesapja német, magát németnek vallja, viszont az anyukája arab. Az anyukája egy nyugatibb szemléletű arab családból származik, pl. azért került Németországba, mert a családja elengedte ide egyetemre. Nem vallásos, nem hord kendőt, semmi ilyesmi.

A srác kinézetén látszik az arab származás, de amúgy viselkedésben, szokásokban teljesen olyan mint a többi német. Nagyon bejön nekem, nagyon jól kijövünk, most kezdtünk randizgatni.

Az ismerőseim persze emlékeztetnek, hogy vigyázzak, arab vér, majd kiütközik, stb... De tényleg ennyire számítana a "vér", ha amúgy a nyugati világban élt egész életében?

Most már nem is járnak haza (Észak-Afrikába) rokonokhoz, mert a nagyszülők meghaltak, az anya testvére pedig Dániában él a családjával. Szerintetek?


2015. jún. 5. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

így hogy egész életében Németországban élt és az apja is német, csak nem olyan

a fiúk amúgy is főleg az apjuk példáját követik, de így hogy pont ő a német, szerintem nem kell annyira aggódnod

nem mondom, hogy biztos nem lesz semmi, hiszen nem ismerem, de egy esélyt adhatnál neki ha amúgy tetszik

2015. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden a szokásoktól függ...Nyilván az arab férfiak azért olyanok amilyenek, mert olyan körülmények között nőttek fel, csak a rossz példát látják, tényleg más kultúra. De attól még nincs benne a vérében. Ez tanult viselkedés. Ő nem ott nőtt fel, teljesen máshogy szocializálódott. Szerintem adj neki esélyt, úgyis kiderül minden hamar, hogy mik a nézetei.
2015. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Franciaországi araboknak sem sikerül beilleszkedni, hiába ott születtek. Olyan, mint nálunk a cigányok- hiába születtek itt (meg a szüleik, meg a nagyszüleik), nem szocializálódnak.

Én óvatos lennék.

2015. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A cigányság tök más... Ne hasonlítsuk már össze. A cigányokat cigányok nevelik, olyan a környezet, olyan a kultúrájuk...Ha értelmiségiek nevelnének fel egy cigánygyereket, akkor nyilván nem úgy viselkedne, mintha 10 testvér mellett egy putriban nőtt volna fel...
2015. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


3-as válaszoló: De neki az édesapja német, és az apai nagyszülei is, akikkel szoros kapcsolata van (az arab nagyszüleit kiskorában látta néhányszor). Német unokatestvérek, német barátok, német exbarátnők. Így szerintem kicsit más a helyzet, mint azok az arabok, akikről te beszélsz.


Mindkét szülője egyetemet végzett, a srác is most fog végezni mesterszakon.

2015. jún. 5. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Egy arányásó hölgynél semmikép nem veszélyesebb.
2015. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfogadhatonak TÜNIK.
2015. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gusztus dolga. Jártam már arab országban nyaralni. Soha többet. A múltkor egy török taxis vitt. Legszívesebben kiszáltam vola annyira bunkó volt. Bekerülni egy ilyen családba?
2015. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!