Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A párotok kedvéért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párotok kedvéért, ha arra kérne meghagynátok a hónaljatokon a szőrt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 13:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ó azok a boldog hatvanas évek...
2010. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Én elfogadom, hogy vannak olyanok akiket nem zavar, vagy esetleg tetszik is nekik. Nekem pl tetszik, ha egy férfi nem csupasz se ott, se máshol. Ollóval vágni lehet, az oké, de a borotvát hanyagolja. :) 20L
2010. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

én korán értem, és 12 évesen már volt hónaljszőröm, és megkaptam a férfinemű osztálytársaimtól hogy milyen undorító... azóta borotválom, és nem, nem hagynám meg a párom kedvéért sem.

16/L

2010. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
én meghagynám ha ezen múlna a dolog mert csak kizárólag neki akarok tetszeni senki másnak, hülyét persze nem csinálnék magamból, nem hordanék toppocskákat..
2010. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
5%

hónaljkutya beugat. :D

én nem hagynám meg, mert igy érzem jól magam, és az ő tetszése miatt ne borítsuk már fel a komfortérzetem.

L/17

2010. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

most nem azért, de elég hamar kiderülnek egy kapcsolatban a szőrtelenítési és egyéb szokások...ha vmi nem tetszik, még az elején le lehet lépni

mi az, hogy "ha szeret, akkor elfogad"?

mert megvárod, hogy beléd szeressen, és csak akkor villantod a hónaljad, hogy: "há, nincs szőr, de most már nem menekülsz!"?

nem csadorban járunk, látjuk egymást, basszus

2010. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Egyébként is a "ha szeret"-tel kezdődő mondatok 90%-ban baromságok. Figyeld:

Ha szeret, akkor elfogad szőrtelenül és nem erőlteti hogy borotváld.

DE

Ha szeret, akkor igenis őszinte veled és megmondja ha nem tetszel neki szőrtelenül.

Na akkor most mi van? Ne legyen már ez mindenre indok.


[link]

2010. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Ha szeret, blablabla....

Én nagyon is szeretem a barátomat. Mikor eltöltöttük az első éjszakánkat együtt - bevallom, hirtelen felindulásból történt, pedig már ismertük egymást régóta - csupa szőr volt mindenhol (has, mellkas, hónalj, ott). Egyáltalán nem zavart, sőt, nekem tetszenek a férfiasan szőrös egyedek. Nemsokára kiderült, hogy ő nem szereti magán a szőrt, akkor éppen pedig nagyon le volt csúszva, eligénytelenedett, 1 éve nem volt nő a közelébe se, csak azért volt szőrös. Megmondtam neki, hogy én így ismertem meg, engem nem zavar, SŐT tetszik, legyen szíves nem csupaszítani magát. És nem teszi! Megkértem rá, pedig szeretem, és elfogadom a hülyeségeit, őt magát is, úgy, ahogy van.

20L

2010. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet az izzadásgátlókkal? Az Al-sók rákkeltőek. Nincs mese izzadnunk kell.:)
2010. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!