Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A párotok kedvéért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párotok kedvéért, ha arra kérne meghagynátok a hónaljatokon a szőrt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 13:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

14.39 vagyok.

Nem mondtam, hogy nem higiénikusabb.

Annyit mondtam, hogy büdösebb. A kettő pedig nem zárja ki egymást.

Haha, az oltás nem jött össze :D

2010. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%

Mellesleg attól, hogy valami természetes, nem biztos, hogy szerepe van.

Ugyanis a természet az olyan, hogy ami káros, azt eltávolítja, de ami nem hasznos, de nem is káros (ergo semleges), az marad.

Mint például a lábujjszőr.

Vagy te megmagyarázod, hogy annak is verejték-elvezető szerepe van? :)


még mindig a 14.39-es voltam.

2010. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Thurston ***** válasza:

Te azt mondtad, hogy de, ugynaolyan, mint a túrós fäsz, ez pedig egyedül akkor állná meg a helyét, ha azt mondanád, hogy ez sem higénikus, ahhoz hasonlóan. (AMiről most fejtettem ki, hogy miért baromság.) Ha nem így értetted, hanem úgy, hogy mindkettő undorító, az meg nem objektív dolog, mivel lehet, hogy neked az, de nagyon úgy tűnik, hogy másnak meg nem. Tehát ebben az esetben is te voltál az idióta, amiért nem tudsz elvonatkoztatni a saját ÍZLÉSEDTŐL.


AZ előző kommented pedig úgy baromság, ahogy van. Igen, a lábujjszőrnek nincs szerepe. De ezekszeritn te is tudod, hogy a hónaljban vannak olyan mirigyek, amiknek ártalmas lehet, ha ott gyülemlik fel az izzadtság.


Tehát végülis csűrheted-csavarhatod, egyre inkább hyülét csinálsz magadból. lal

2010. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

"Haha, az oltás nem jött össze :D"


Van egy olyan sejtésem, hogy ezt egyedül te látod így. :)


(Gyakorlnod kell mgé a vitázást, mert nem elég, hogy hülyeségeket beszélsz, helyenként ellentmondásba is keveredtél magaddal. AMit szeritnem bármelyik értelems ember észrevesz azonnal.)

2010. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

15:11


Oh, ezt még nem is láttam. ENnek a kommentnek csak egyszerűen nincs értelme. Igen, ami nem hasznos, azt a természet eltávolítja. De míg biológiaórán tanulhattad, hogy milyen szerepe van az izzadtságmirigyeknél növő szőrnek, a lábujjszőrről kétlem, hogy olvastál volna hasonlót. Tehát ez már tényleg epic fail.

2010. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

15:11


uh, gyerek... ez után a hozzászólás után azt javaslom, hogy ne erőltesd a vitát a továbbiakban. :/

2010. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"Te azt mondtad, hogy de, ugynaolyan, mint a túrós fäsz, ez pedig egyedül akkor állná meg a helyét, ha azt mondanád, hogy ez sem higénikus, ahhoz hasonlóan."


Nem, én azt mondtam, hogy SOKAK SZÁMÁRA ugyanolyan gusztustalan. Igen, objektív, hogy mi a gusztustalan, de nem is azt írtam, hogy szerintem undorító, és akkor az így is van és punktum.


"ezekszeritn te is tudod, hogy a hónaljban vannak olyan mirigyek, amiknek ártalmas lehet, ha ott gyülemlik fel az izzadtság. "


Igen, tudom. És? Sehol nem írtam ennek ellent mondó dolgot. Az már nem az én bajom, hogy te (ti) nem tudtok olvasni :)



"Oh, ezt még nem is láttam. ENnek a kommentnek csak egyszerűen nincs értelme. Igen, ami nem hasznos, azt a természet eltávolítja. De míg biológiaórán tanulhattad, hogy milyen szerepe van az izzadtságmirigyeknél növő szőrnek, a lábujjszőrről kétlem, hogy olvastál volna hasonlót. Tehát ez már tényleg epic fail."


Szerintem meg ennek a kommentnek nincs értelme.

Igen, tanultam biológiaórán az izzadságmirigyekről, mivel szerepük van. A lábujjszőrről már nem, mert annak nincs. És? Hogy jön ez ide? Olvasd el legközelebb, mielőtt elküldöd, mert nem teljesen értelmezhető :)

Ha mégis az, akkor szívesen várom más magyarázatát :)



Kábé annyi következtetést tudok levonni a dolgokból, hogy itt piszok sokan nem tudnak szöveget értelmezni, illetve belekombinálják a saját hülyeségeiket. Ez meg már nem az én bajom.

Írni és fogalmazni szintén nem tudtok. De ez sem az én bajom - csak akkor ne legyetek már olyan nagyra magatokkal :)

Idiótázni meg káromkodni viszont nagyon tud mindenki (igen, utóbbi eset itt nem történt meg, de sokszor előfordul; igen, ez egy általánosítás ; igen, tisztelet a kivételnek...).

Elfogadom én, ha nincs igazam, ha normálisan alátámasztják, nem csak azt bizonygatják, hogy milyen hülye vagyok.

Szóval tessék már megtanulni fogalmazni és olvasni :) Nektek is jobb lesz :D

2010. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Ja igen.

Gondolom abba kötöttetek főleg bele, hogy "Ami természetes nem biztos, hogy szerepe van".

Mert szerintetek ezt a szóban forgó hónaljszőrre értettem.

Hát szeretnék felvilágosítani mindenkit, hogy nem. Ez csak egy általánosság.

Valóban, ezt elcsesztem, mert fogalmazhattam volna világosabban is - de gondoltam, biztos vagytok olyan értelmesek, hogy felfogjátok.

Nem voltatok...

2010. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
És ősztől tavaszig meg hagynátok hónaljatokon a szőrt? Nyáron pedig borotválnátok.
2010. júl. 18. 19:04
 30/41 anonim ***** válasza:
NEM :|
2010. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!