Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A párotok kedvéért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A párotok kedvéért, ha arra kérne meghagynátok a hónaljatokon a szőrt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 13:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%

Biztos,hogy nem.

Ha szeret,akkor szeret a hónaljszőröm nélkül,ha nem akkor meg mindegy.Akkor ennyit ért a kapcsolat is...

Alapvetően szerintem gusztustalan amikor kilátszik egy felsőből a hónaljszőr.Semmiképp nem hagynám meg.

15/L

2010. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Thurston ***** válasza:
52%

"Ha szeret,akkor szeret a hónaljszőröm nélkül,ha nem akkor meg mindegy.Akkor ennyit ért a kapcsolat is..."


Imádom, hogy ezt a zseniális okfejtést bármire ráhúzzák, és el sem gondolkoznak azon, hogy valójában semmi értelme nincs.

2010. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
67%

ennyi buta libát...

hogy jön a túrós f.. a hónaljszőrhöz?


a fejeteket is borotváljátok? undorítóan tud kinézni a sok szőrrel...

2010. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%

A szőr gyárilag nő és hozzá tartozik az emberhez, a faroktúró viszont szimpla melléktermék. Azért ez nagy különbség ám...


A szőrtelenítés divat, illetve nagyvárosi környezetben bizonyos mértékig higiéniás szükségszerűség. De azért nem kell elmagahányódnia senkinek, a szőr gondolatára.

2010. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
Ezt soha o.O
2010. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
63%

kizárt dolog. nem akarok közröhely tárgya lenni. a hónaj ször szerinterm undorító és röhelyes. fúj...

L/18


A helyesírásod kisanyám, na az a röheLYes:)


Egyébként, ez egy elgondolkodtató kérdés.:)Nem tudom...

2010. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk áprilisi tréfának sem utolsó, ámbár elég vaskos: a hajbalzsamos flakon tartalmát felcserélni a szőrtelenítő krémes tubuséval...
2010. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom itt azt írta valaki ha szeret akkor elfogad a hónaljszőröm nélkül is. Nahmármost én fiú vagyok, és nekem megvan hagyva a hónaljszőröm az exem viszont kifogásolta, hogy az ott van, és ismétlem nem vagyok lány, akkor most nem szeretett eléggé nem fogadott el úgy ahogy vagyok? Mert ha szeret akkor fogadjon el szőrösen ! Attól még fürdik az ember hogy szőrös sztem :)
2010. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

Annyi köze van a túrós f*sznak a hónaljszőrhöz, hogy sokak számára ugyanolyan undorító mindkettő.

Lényegtelen, hogy melyik "gyári" és melyik nem.

Akár hogy fürdik az ember, ha szőrös a hónalja, sokkal büdösebb. Voltam már hetekig beteg, amikor kisebb gondom is nagyobb volt a hónaljam borotválásánál, szóval tapasztalat.

2010. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Thurston ***** válasza:

14:39


Haha. Ez baromság. A hónaljszőr természetes, ergo szerepe van. Óriási tévedés, hogy higénikusabb nélküle, mivel az a szerepe, hogy elvezesse az izzadtságot a mirigyektől. Úgyhogy ez az érvelés most nem jött össze.

2010. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!