Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban mennyire fontos a férfiaknak a jólelkűség egy nőben?

Figyelt kérdés

Egyszerű lány vagyok, nincs 3 diplomám, nincs pénzem, egyszerűen öltözködöm, nincs bombatestem, nem vagyok csúnya, de vissza fogott vagyok, nem járok társaságba. Az életem kívülről nézve unalmas. Az egyetlen, amit nyújtani tudnék, hogy megőriztem a "romlatlanságom." Ha valaki bánt, sose adom vissza, mindenkiben meglátom a jót, mindenkivel békés vagyok, e szerint az elvem szerint élek.

Ennél többet nem tudok nyújtani. Nincs erotikus, magabiztos kisugárzásom, nem irányítok, nem flörtölök, semmi. Ez baj?


2016. jún. 17. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, semmit nem írtam arról, hogy a kérdező milyen mentalitással tűri, amit tűr. Arról írtam, hogy a tény, hogy tűri, milyen fajta embereknek jön jól és milyeneknek nem.
2016. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Az egyetlen, amit nyújtani tudnál, a legtöbb a mai világban. Szóval ne aggódj, jó vagy! Az erotikát pedig könnyedén ki lehet hozni belőled, csak érteni kell hozzád. :]
2016. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
sajnos semennyire nem fontos az embereknek. ezért éljük a párkapcsolati hátbatámadások, megcsalások, hazugságok, gerinctelenségek, válások aranykorát. nehéz a dolgod és nem fogják sokan értékelni, de ha megtalálod a párod, és ő is hasonlo értékrendű, már akkor ezer kilométeres előnyben leszel az emberek 97%-ához képest... ők meg majd később szivják meg, ha a kedves párjuk hátbatámadja őket.
2016. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!