Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban mennyire fontos a férfiaknak a jólelkűség egy nőben?

Figyelt kérdés

Egyszerű lány vagyok, nincs 3 diplomám, nincs pénzem, egyszerűen öltözködöm, nincs bombatestem, nem vagyok csúnya, de vissza fogott vagyok, nem járok társaságba. Az életem kívülről nézve unalmas. Az egyetlen, amit nyújtani tudnék, hogy megőriztem a "romlatlanságom." Ha valaki bánt, sose adom vissza, mindenkiben meglátom a jót, mindenkivel békés vagyok, e szerint az elvem szerint élek.

Ennél többet nem tudok nyújtani. Nincs erotikus, magabiztos kisugárzásom, nem irányítok, nem flörtölök, semmi. Ez baj?


2016. jún. 17. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez a tulajdonság önmagában ezerszer többet ér számomra, mint a 3 diploma, a pénz + a bombatest.
2016. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
A jólelkűség kedvesség és a szeretet és az, hogy törődő legyen valaki az nagyon fontos.
2016. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Fontos nagyon. Kár, hogy olyan ritka, mint a teljesített választási ígéret.
2016. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezerszer többet érsz így, mint bármilyen "tucatnő".
2016. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, kinek jön jól az, ha békésen tűröd a bántást. Annak, aki jó esélyt lát arra, hogy bántani fog.


Aki azt akarja, hogy neked jó legyen, annak fáj, ha te nem véded meg magad.

2016. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Te nem érted a romlatlanság lényegét. Egy ilyen ember nem "eltűri" a bántást, ahogy te fogalmaztál, hanem megérti. Együtt érez a bántó féllel, így nem tud haragot érezni iránta.

2016. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5

Ez pont olyan, mint az elfogadás-tolerálás páros. Az elfogadás az valóban elfogadás, a tolerálás pedig csak egy felszínes elfogadás, ami nem is igazi elfogadás.

2016. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

#7


Remélem nem valami szélsőlib vagy aki sszerint azt is el kell fogadni, hogy 40 körüli 2 méter magas pasas kitalálja, hogy ő lélekben 4 éves kislány és fogadják örökbe (megtörtént eset) - tapsoltak is hozzá a libbantak, hogy "de bátor!!!!!!!44!!"

2016. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem. Az ilyen beteg embereket kezeltetni kéne szerintem, és nem példaképként mutogatni, ahogy azt manapság teszik a nyugati fertőben.

2016. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A jóindulat nagyon fontos számomra, de önmagában egyáltalán nem garantálja, hogy jól kijönnénk. Amit te írsz magadról az úgy tűnik, mintha kb egy galamblelkű apáca lennél, ami ugyan nem baj, de nekem sajnos kevés. Lehet egy kicsit vagányabbnak, érdekesebbnek is lenni ugyanolyan jólelkűen is.
2016. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!