Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki jon itt az orokre es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki jon itt az orokre es az Igazi szavakkal, de ti hany eletre szolo kapcsolatot lattok magatok korul?

Figyelt kérdés
Akik pl mar tobb mint 20eve egyutt vannak,jo a kapcsolatuk?
2016. jún. 1. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A mai világban divat lett párkapcsolatok terén elpuhulni,illetve a könnyebb utat választani... ha gond van=kidobom vagy mást keresek.Én sok olyan párt ismerek,akik évek óta együtt vannak.Igen,vannak összezördülések,de könyörgöm! Hol nincsenek? Nem kell úgy beállítani,hogy minden kapcsolat rosszul végződik... Ami a szüleim fényezését illeti... Nem fényezek senkit sem.Jogosan írtam ,amit! És ne tud már jobban utolsó... Nem állítják be az idilli kapcsolatot,miattam.És NEM! adják elő magukat előttem. Kisebb összekapások mindenhol vannak,mint írtam,de ez nem jelenti azt,hogy valaki megszokásból és kényszerből van a másikkal.
2016. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!