Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki jon itt az orokre es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki jon itt az orokre es az Igazi szavakkal, de ti hany eletre szolo kapcsolatot lattok magatok korul?

Figyelt kérdés
Akik pl mar tobb mint 20eve egyutt vannak,jo a kapcsolatuk?
2016. jún. 1. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ezt (sem) lehet ennyire általánosítani.


Én pl. ismerek olyan párokat, akik 20-30 év után is szeretik, tisztelik egymást. Persze nem azzal a nagy lángolással, mint az elején. De ez természetes is...


És természetesen vannak olyan párok is, akik csak megszokásból vannak együtt.


Én mondjuk személy szerint nem hiszek az örökre szóban.

(sajnos lehet, hogy egy kicsit pesszimista lettem) Ugyanis bármikor bármi/bárki közbejöhet...

2016. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat, de azért ismerek ilyet. Jól választottak és tesznek a kapcsolatért folyamatosan. Igyekszem tanulni tőlük, hogy az én kapcsolatom is ilyenné váljon.
2016. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a szüleimet tudnám említeni. Esetleg a rokonaimat, nagyszüleimet, egyéb családtagokat. Nagyon sokat tanultam tőlük türelem meg párkapcsolat terén meg viselkedésben is.
2016. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim például több, mint 20 éve házasok, és reggelente még mindig szájrapuszival köszönnek el egymástól. Szeretik még mindig egymást, látszik rajtuk.


Ismerek több ilyet is, de ők a példa számomra, róluk tudom biztosan, hogy jó a házasságuk.

2016. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon keveset látni, a környezetemben és magamon is úgy látom hogy tulajdonképpen nincs is "igazi" meg "örökre" , a kapcsolatok vagy hamar szétmennek, vagy ha nem is de idővel ellaposodnak, a házasságoknál is ezt látom hogy idővel már csak a szürke hétköznapok maradnak, és szépen lassan megszűnik a vonzalom a felek között.

Vagy csak elenyésző kivétel van szerintem.

Meg hiába vannak együtt akár több évtizedet valakik, ha már csak a házasság, meg a gyerekek, meg a megszokás (meg rossz esetben a hitelek meg az anyagiak) kötik csak össze őket.

2016. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek olyat, aki több mint 20 éve van olyan kapcsolatban, amiben érdemes is benne maradni. Olyat sokat ismerek, aki több mint 20 éve van olyan kapcsolatban, ami legjobb esetben is nullszaldós.
2016. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, olyan persze van, ahol csak a megszokás tartja össze a párt, de én olyat is látok, ahol 50 felett, felnőtt gyerekekkel még bőven van tűz is a kapcsolatban.
2016. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

A nagyszüleim 50 éve házasok,és!Boldogok együtt.Szeretik egymást a mai napig,tehát vannak ilyen kapcsolatok is.Jól kell választani,és nem feladni az első összezördüléseknél...

A szüleim 25 éve házasok,tavaly majdnem elváltak,de megoldották a gondokat,és megint szeretik egymást ill. Jól megvannak.

2016. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jot egyet sem. talán egyet.
2016. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Vannak akik együtt maradnak, igen, de senki nem lát a zárt ajtók mögé, pedig nyilván tudnának mesélni az otthonkák és a mamuszok.


Az egymást imádó szülőket meg könyörgöm ne fényezzük már, SENKI nem fog a saját gyerekének panaszkodni.

2016. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!