Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Áljak vele össze és szakitsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áljak vele össze és szakitsam meg a kapcsolatot a családommal? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit kiskorom óta ismerek, és kb mindig is szerelmes voltam belé. Én 18 éves ő 6 evvel idősebb, és 16 és fél éves voltam amikor újra joba lettünk. Mert kb 10 évesen megszakadt a kapcsolat azert mert a tesommal már nem voltak joba, és azóta sincsenek, pedig legjobb barátok voltak. Egy suliba jártunk(általánosba) , és amúgy itt lakik a szomszéd faluba 5 percre biciklivel. Ennek a fiúnak nincs anyja apja mert meghaltak mikor 10 éves volt, csak egy nővére van de ő már kulon életet él pesten. En nagyon rosszba vagyok a családommal, az "apámat" az igazi néven szolitom, ha muszaj hozzászólni mert amugy kerülöm, egy alkoholista ember, tonkrette az életem, utálom. Az anyámat úgy szintén, soha nem alt mellettem semmiben, inkabb cigit vesznek mint kenyeret, undoritoak mindketten. Van 3 tesom, a nagyobbik aki ezzel a fiúval egy idős és régen baratok voltak már nem lakik itt. Van még egx báttyám ő 20 eves es egy húgom 13 , hát velük se vmi jó a kapcsolatom igazából ez azért van mert ilyenek a szüleink. De ebbe nrm is megyek bele. Meg akarom szakítani velük a kapcsolstot végleg, ezt mindig is tudtam hogy ezt akarom... lehuznak engem a negatív életükkel stb. Új eletet akarok majd kezdeni. Csak ugye az a baj hogy ha osszeallok 😂😂 ezzel a bizonyos fiúval akkor se tudok elszakadni tőlük mert itt laknek a szomszéd faluba ahol a fiú... 😂😂😂 nem tudom hogy mit csináljak. Szeretem is ezt a fiút de legjobban csak a kényszer miatt alnek vele ossze h végre elmehessek innen. Tudom azt is hogy ő családot akar szóval nem lenne más választásom mint gyereket szülni és egy faluba élni, és rá adasul azon a környéken amit mindig is utáltam

... mitcsináljak? Azt mondta ez a fiú, hogy jó életem lenne vele, de ha lenne más választásom biztos hogy nem alnek ossze vele. Mitcsináljak, mit tennetek a helyemben?


2016. máj. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresel munkát egy városban és mész egymagad.Abból sosem sül ki jó,ha kényszerből állsz össze valakivel.
2016. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szívem szerint össze alnek vele de az eszem szerint nem
2016. máj. 25. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő nem ervez elköltözni a faluból?
2016. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*tervez
2016. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

ilyen hozzaallassal es ilyen gyatra helyesirassal a vilagert se szulj gyereket

van eleg szerencsetlen gyerek a vilagban, minek meg egyel tobb???

mondjuk itt az ido, hogy abbahagyd a csaladod hibaztatasat es vegre felnott legyel es ugy is viselkedjel, kezd el vallani a felelosseget az eletedert, elmult az az ido, mikor mindent apura meg anyura lehetett kenni

a testvereiddel valo kapcsolat nem attol fugg, hogy apad iszik vagy sem, ez csak egy ocska kifogas, mert keptelen vagy normalis kapcsolatra veluk


tudod eloszor veluk tanulj meg normalis testveri kapcsolatot kialakitani, mielott beleugrasz egy parkapcsolatba


a kapcsolatokat tanulni/gyakorolni kell, mint minden mast a vilagban

motorozni sem ugy kezdesz el, hogy raugrasz egy 500 kobcentis Hondara, hanem elobb megtanulsz rendesen biciklizni, ugye? Aztan kismotor jogsi, aztan nagymotor


a testvereiden tudsz gyakorolni, hogy hogyan kell kapcsolatot epiteni/apolni/fenntartani masokkal es mikor eleg jol megy a dolog, akkor nekiallhatsz egy fiubarattal


de lehet hogy elobb onmagaddal kene kezdeni, nem?

2016. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!