Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki hulyitett be adta hogy akar valamit 1 honapig szorakozott velem de soha nem mondta a szemembe hogy semmit nem akar tolem par napja meg irtam neki hogy rosszul gondolatm fel langolas volt kedevelem mint barat de szerelmes nem vagyok ezen nagyon meg lepodot es talalkozni szeretne (baratnak meg akarom tartani) de egy kicsit most en szorakoznek vele szerintetek hova vigyem ? Ami kicsit zuzna az egojat is ?

Lehet hogy egy picit zavaros a kerdesem



2016. máj. 16. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem pont a kérdésre válaszolok, de direkt megszivatni elég gáz főleg úgy, hogy barátnak meg akarod tartani. Honnan tudod, hogy egy hónapig hülyített? Mondta? Mert ez nem derül ki, csak hogy a te üzenetedre mit válaszolt.

Elég furcsa barátság lenne, ha rájönne, hogy direkt szórakoztál vele...

2016. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mitől is lennél jobb nála, ha ezt megtennéd? Félre ne érts, nem bírom a manipulatív nőket, akik az egojuk növelése érdekében hülyítenek másokat, de szerintem a legtöbb, amit tehetsz, ha nem keresed a társaságát, és annyi. Ha meg barátnak akarod, akkor ne bántsd meg jól eltervezetten, mert az nem valami baráti megnyilvánulás!
2016. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!