Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé tudnám úgy tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé tudnám úgy tenni, hogy lájkolnám egy másik lány képét?

Figyelt kérdés
20F. 2 hete már, hogy kb rám se bagózik, pedig kapcsolatban vagyunk elvileg. Féltékennyé lehetne így tenni, hogy egy másik lány profilképét lájkolom? Nem vagyok az a nagy Fb guru és ezt ő is tudja, lehetne számára jelzésértékű a dolog. 2 hete csaholt utánam, azóta megváltozott, így próbálnám meg újra "visszaszerezni".(Amúgy meg csak annyi a baja elvileg, hogy bizonytalan.) Lehet, hogy hülyeség, de szerintetek?
2016. máj. 14. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hidd el így nagyon féltékennyé lehet tenni a lányokat ha más képét lájkolod.
2016. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Ajj, mint az oviban, de komolyan. Ez teljesen dedós. Minek van a szátok? Üljetek le és beszéljétek meg, ahelyett, hogy ilyen gyermeteg játékot űztök egymással. Én amúgy meg nem gurulnék be, ha a barátom belájkolja más lány képét. Nem tudom miért kell ennek ekkora feneket keríteni.

Beszéljetek!!!

2016. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni.. Utolsó 3 találkát mindet elhalasztotta.. Mondtam neki, hogy döntsön, vége vagy próbáljuk még, azt mondta, hogy próbáljuk, de ugyan úgy viselkedik. Nem tudok már mit csinálni, muszáj ezt.
2016. máj. 14. 20:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Úgy sejtem, hosszú, boldog, őszinte kapcsolat elé néztek.

Mi a jó fene értelme van ennek??

2016. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem sok.. De nagyon megfogott a lány és szeretnék vele többet, csak még most döntöttük el, hogy legyen valami. Sajnos az érzéseimnek nem tudok parancsolni, muszáj a taktika.. :(
2016. máj. 14. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen a lájk engem is ki tud készíteni. Hát még egy komment. Viszont én nem kezdtem volna bele egy ilyen bizonytalan dologba. Nem lehet hogy csak sajnál téged mert tudja hogy szereted?
2016. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő is mondta, hogy szeret, azt nem tudja, hogy ennyire kötődök hozzá. Elmondtam neki, hogy nem fogok öngyilkos lenni, ha vége, úgy döntsön. Ha még így is szánalomból marad velem, akkor elég buta..
2016. máj. 14. 22:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg először én nem féltékeny lennék hanem csalódott. Nálam ilyen után nem lett volna esélye a páromnak. De hál isten neki eszébe sem jutna ilyen..:)

Azért gondold meg!

2016. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Te képes lennél azért szakítani valakivel, mert egy virtuális felületen csinált valamit? Túl komolyan veszitek ezt a szellemi pöcegödör Facebookot..
2016. máj. 15. 00:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Virtualis feluleten jelez az illetonek, hogy tetszik neki.. ez nem ferne bele a kapcsolatba.. nalunk legalabbis egyikunknel se.. rosszul esne neki is forditott esetben.. mondjuk mas ha rovid ideje vagytok egyutt.. nalunk mar a gyerek jon.. egyaltalan nem lennek elragadtatva ha ezt kene latnom,sot!!!! :)
2016. máj. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!