Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szerintetek a tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szerintetek a tökéletes lány milyen?

Figyelt kérdés

Az a tipikus plaza cica aki be pánikol, ha lát egy kis kukacot? Vagy inkább. Komoly ? Vagy egyszerre mond kettő? A vagy más. . ? Mi az ideál ?

Kérlek írjátok a kört és nemet. Koszii


2016. máj. 16. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Te is írj kort és nemet.
2016. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes, olyat nem fogsz találni, aki teljesen 100%-ban tökéletes.


Isten a tökéletes, az ember nem az!

2016. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Serintem az ilyen kislány,aki 2 nőtípust ismer,a plázacicát meg a nem plázacicát,az úgysem éti meg... A tökéletes pedig mindenkinek más
2016. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdező az a jó hogy nem 2féle nőtipus van,hanem sokkal többféle,és mindeneki megtalálja a magához illőt!

Ha nem 17-18éves leszel,hanem tapasztaltabb akkor majd rájössz mindenre, addig jó tanulást ismerkedés terén!

2016. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:

Leginkább nem létező.


26/F

2016. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ajaj :) példa képpen hoztam fel kettő NAGYON ISMERT TÍPUST! Aztán írtam, hogy más esetleg? Csak nem írok estig,

DE AKKOR ÍGY KÉRDEZEM! . Számotokra milyen legyen a nagy ő?

Egyébként 22L

2016. máj. 16. 09:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Barna/fekete hajú; kék szemű; átlagos vagy vékony testalkatú; introvertáltabb de azért szeressen kimozdulni néhanapján; kreatív (szeressen rajzolni, festeni, vagy más módon alkotni); magasabb érzelmi intelligenciájú (empatikus); hűséges; legyen humorérzéke; ne legyen feminista, vagy más SJW hülyeség; ne legyen ostoba, mint egy faék és asszem ennyi jutott hirtelen eszembe.
2016. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Külsőre: barna szemű, hosszú hajú, napbarnított bőrű, szép arcú, nem túl sovány, nem túl kövér.

Belsőre: kedves, őszinte, intelligens, családcentrikus, nem büdös neki a házimunka és szeretne gyereket.

Amit külsőre írtam, az csak egy ideál, de amit belsőre, az elvárás.

2016. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos nálam pánikolt már lány nagy kukac látványától, de ő tényleg nem is volt tökéletes...


Az ideális nőnek jó a segge és mosolygós, vidám. Nem túl bonyolult ez.

Tökéletes nő viszont nincs, de ahogy figyelem a technológiai fejlődést, 20 éven belül az is meglesz.

Durva idők jönnek: "Siri, do you spit or swallow?" "Whichever you demand, my Lord..."

2016. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A maga nemében mindenki tökéletes.

Igazából az a lényeg, hogy ne legyen unalmas. Lehessen vele tervezni, legyen őszinte, kedves, megértő. Cserébe pont ugyanezt kapja. Nem gond ha játékos, de amikor kell, akkor legyen határozott. Ha valamit nem tud, merjen kérdezni. Érdekelje valami a világon a sorozatokon, szexen, bulizáson ívül is (sajnos elég jellemző hogy ennyiben kimerül az érdeklődési kör). Értékelje az apró kedvességeket és néha legyenek saját ötletei. Ha például valami miatt csúszok a melóval, akkor egy meleg tea mire hazaérek. Nem nagy dolog de igazán jól esik, hogy gondol rám a szerelmem. Legyen nyitott a világ dolgaira, jó ha lehet vele beszélgetni több mindenről. Hogyha van egy kis kalandvágya, felfedezni új helyeket. Ha otthon van ne csak feküdjön. Persze néha azt is kell. Én megcsinálok magamnak mindent: mosás főzés takarítás, de együtt azért mégiscsak jobb nem? A fiatalabb lányok úgy vannak a gyerekekkel, hogy nem ért hozzá félne attól, hogy sajátja lesz, stb.. nem gond ez, de idővel azért ne zárkózzon el tőle mert nálam a boldogság után a következő cél a közös gyerek lenne. Még én sem érzem magamat késznek rá, de mindenképpen tervben van. Hirtelen ennyi. Nehéz egy ilyen kérdésre válaszolni.

2016. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!