Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lány megközelítheti egyszer majd a tökéletes feleség/anya fogalmát?

Figyelt kérdés

Meglehetősen szép, bár nyilván ez ízlés kérdése. De sokan megfordulnak utána az utcán, sok pozitív visszajelzést kap, idegentől, ismerőstől egyaránt.


Tulajdonságait tekintve nem hibátlan, nyilván. Makacs, impulzív, heves természetű, könnyű vele összeveszni, bár elég hamar megbékél, és utólag elismeri, ha tévedett. Az igazához viszont nagyon ragaszkodik. Szenvedélyes alkat, ha valamit csinál, azt szívvel-lélekkel teszi, de ha valami nem elég izgalmas, akkor nem mindig tudja befelyezni. Ez valahol a párkapcsolatokban is visszaköszön, szenvedéllyel és őszinte, erős érzelmekkel fűződik az aktuális párjához, és megdöbbentően türelmes is ezen a téren (hiszen emberekről van szó, nem lehet mindenki mindig ugyanolyan, nyilván), ha huzamosabb ideig érdektelenséget és unalmat érez a kapcsolatban, akkor könnyen tovább lép. Az elmúlt dolgokat annyira nem siratja, a szépet és jót megőrzi emlékezetében, de miután már úgy érzi, nem érdemes tovább küszködni, határozottan kilép belőle. Különben is határozott jellem, mindig megmondja, mit akar, néha már fájó szókimondással. Az őszinteség akkor sem esik nehezére, ha kellemetlen dolgokról van szó. Mindig hűséges, még akkor is, amikor már elvileg értelme sincs, elég sok akaratereje és önbizalma van, hogy hűtlenségre ne legyen oka, akármekkora is a csábítás.


Széles érdeklődési köre van, a művészetektől kezdve a tudományokig minden érdekli, de csak egy bizonyos szintig. Alapjában véve türelmetlen, nehéz sokáig fenntartani az érdeklődését, de ha ez sikerül, akkor nagyon sokáig tud lelkesedni az adott témáért. Mivel minden érdekli, sokat olvas, sok mindennek utánanéz/utánanézett, szinte bármiről lehet vele beszélgetni, valami fogalma a kvantumfizikától kezdve a politikán keresztül egészen a barokk zeneművészetig mindenről van, így véleményt is tud formálni. Kicsit idealista, talán még naiv is egy cseppet, de ezzel együtt is reálisan látja a világot, tudja, mi hova tart és minek mi az eredménye. Előrelátó, de gyakran ezzel együtt is inkább az ösztöneire hallgat, nem az eszére, vakmerő és néha meggondolatlan. Hangulatember, aki szívesen végigpörgi az egész hetet, de ugyanilyen szívesen bújik ágyba egy bögre kakaóval filmet nézni vagy olvasni.


Gondoskodó alkat, ugyan nem egy kifejezett Hamupipőke, de szereti a tisztaságot (ha nem is a rendet) maga körül, a mosogatás viszont nagy ellensége.


Egy ilyen lány szerintetek milyen esélyekkel indul az életben? És ha komolyabb kapcsolatot szeretne, aminek házasság/gyerek a vége, akkor mik azok a dolgok, amikre kevésbé kellene hangsúlyt fektetnie, és mik azok, amikre sokkal inkább?


Ugyan egyes szám, harmadik személyben írtam, de gondolom, ez nem téveszt meg senkit. Szeretnék tökéletes feleség/anya lenni majd a jövőben, már amennyire tőlem függ, és érdekel, ti hogy látjátok, a leírtak alapján (a legfontosabbakat összefoglalva) mennyire van erre esélyem.


Előre is köszönöm a véleményeket! :)


Különben 22 vagyok, ha ez számít valamit.


2015. febr. 28. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy létezne tökéletes anya, és arra is tennék egy komolyabb összeget,hogy neked valóban célod-e ez,nem inkább csak untatkoztál és szeretted volna szummázni,hogy milyen király is vagy te valójában:)
2015. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt majd az idő eldönti.
2015. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem unalomból írtam ki, valóban érdekel, hogy mi a véleményetek. Nem hiszem, hogy olyan "király" lennék, csomó negatívumot is írtam.
2015. febr. 28. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
22 évesen ilyen kérdést feltenni.. ennél sokkal zűrösebb nőkből is lettek jó anyák. Ha ennyire ismered magad, hogy egy litániát is tudtál magadról írni, azt miért nem tudod lekövetkeztetni hogy milyen anya lennél? Inkább megkérdezel minket, idegeneket, akik nem is ismernek. Gratu.
2015. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép álmokat kergetsz, tökéletes feleség és anya sincs. Senki se tökéletes. De legalább gondoskodó vagy, az már jó jel.
2015. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy tudok tényeket magamról, attól még nem tudom eldönteni, ez jó-e vagy rossz. Kívülállók, akik tapasztaltak már esetleg valamit ezen a téren, talán tudják. Ezért kérdeztem. Nyilván nem tudhatja előre senki, de azért mégis. Hátha valakinek van valamilyen bölcs meglátása.


Mondjuk így belegondolva lehet, hogy valóban rossz helyen keresem a bölcs gondolatokat...

2015. febr. 28. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:

mit vársz erre? vettem a fáradtságot és elolvastam ezt az ide szórt fél oldalt,szóval először is szívesen!



leírva ez nagyon jól hangzik,még engem is megfogott,hogy hmm nem is rossz,de itt a probléma,leírva,az életben fele ilyen jó sem lehet,és a negatív dolgokról még nem is beszéltem


egy átlagos lány vagy aki többet foglalkozik önmagával mint kéne,és szépnek írja le azt ami a valóságban meg sem közelítheti,és tökéletes társ te csak itt vagy,a gyakorin fél oldalra leírva maximum

de not bad drágaság not bad

2015. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy kitaláció? :) Érdekes elmélet, de nem sok értelme lenne. Őszintén érdekel mások véleménye, miért ferdíteném el az igazat? A negatív dolgokat meg nem értem, miért mondod, egy csomót írtam: türelmetlenség, makacsság, a kitartás hiánya, stb. Ezek egyike sem egy túl pozitív tulajdonság.
2015. febr. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!