Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány barátommal nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány barátommal nem tudtam már 10 napja beszélni és nagyon hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáltam hívni is, meg írni is neki több csatornán is.

Elméletileg orrmelléküreg gyulladása van, tünetidő-t nem tudom, hogy mennyi, nekem is volt mondjuk, létezhet hogy emiatt nem ír?

10 napja írt utoljára, máskor mindig szokott írni.

Sírtam is miatta, nagyon hiányzik :( 24F


2016. máj. 14. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd ír, amikor tud.


Most komolyan, ide SAJNÁLTATNI MAGAD JÖTTÉL???


24 éves "férfi" létedre nem tanultál még türelmet?


LÁTOGASD MEG, HA ANNYIRA HIÁNYZIK, HOGY MÁR ÉLNI SE TUDSZ NÉLKÜLE!!!

2016. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz, a semmit... nem is tudjátok milyen rossz...
2016. máj. 14. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából van sejtésünk, hogy biztos nagyon sz..r érzés, DE mi nem itt picsogunk sajnáltatva magunkat az egész ország előtt!


Ez a különbség, a rossz érzést tartsd meg magadnak! SENKI SE KÍVÁNCSI RÁ!!


Vagy esetleg meg tudsz engem vigasztalni, mert iszonyatosan nagy menstruációs görcseim vannak!

2016. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem tudjatok milyen rossz"


Ja mert itt masnak meg nem hianyzott senki, mi?


"Vagy esetleg meg tudsz engem vigasztalni, mert iszonyatosan nagy menstruációs görcseim vannak!"


En meg tudlak: legalabb nem vagy terhes :)

2016. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#5


Köszi. :D


Ja és még valamit kérdező, javasoltam, hogy látogasd meg, de ha neked ez semmilyen jó tanács, akkor az már a te bajod, nem az enyém!

2016. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát haver, te fülig szerelmes vagy. Jobb, ha beismered magadnak.
2016. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!