Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adódhatnak problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adódhatnak problémák egy kapcsolatban abból, hogy a lány még csak 19 éves de a pasija 24?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mi 21-26 vagyunk tehat majdnem ugyanaz a felallas es eddig ebbol semmi gond nem volt. Ha a parom elkezd most dolgozni es en meg meg evekig tanulok abbol nem tudom lesz-e. Talan eltero habitusu embereknel lehet olyan higy a lany fiatalka es bulizos a fiu meg mar nyugodtabb kapcsolatra vagyik.
2016. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira az életkor vagy a korkülönbség számít, hanem az, hogy ebből adódik-e különbség az életszakaszban, amiben jártok, az életvitelben, rövid- és hosszútávú célokban, párkapcsolatról való elképzelésekben. Mondjuk ha a pasi 24 éves, már rég végzett a tanulással, dolgozik, igyekszik megteremteni a saját anyagi biztonságát, autót, házat stb.-t akar venni, a lány pedig most érettségizik, és a következő 5-6 évet tanulással fogja tölteni, ami mellett nem tud mondjuk dolgozni, mert nehéz szakról van szó, akkor nagyon konfliktusos kapcsolat elé néznek. Remélem ebből a példából érthető, mire gondoltam :)
2016. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ez semmi. Mindketten felnőttek már és generációs különbségek sincsenek közöttük ráadásul.


Nekem is volt 18 éves barátnőm mikor én magam 22 éves voltam.

2016. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindketto gyerek meg szoval nem lehet gond.
2016. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy lenne problema en 21 vagyok parom 29, 3eve egyutt elunk es minden rendben van :)

13hkm

2016. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok párom 29 és mi is 3 éve vagyunk együtt. Eddig ebből sosem volt gond.
2016. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!