Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, zavarna ha otthon lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, zavarna ha otthon lenne egy szoligép a párotoknak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 21:02
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Az, hogy szolizik nem igazán érdekel. Meg igazából ha az ő lakásán van egy szoligép, hát oké, ha neki megéri, nem igazán érzem át a szoli-mániát, pedig fehér vagyok, mint a fal, de ok, egyéni preferencia a bőrrák. Viszont ha esetleg összeköltöznénk, a szoligépnek mennie kell! Baromi hangos, fura fénye van. Nemjönbe.
2016. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha az ő saját lakásában lenne, és nem az enyémbe vagy a leendő közös otthonba akarná bezsúfolni, akkor olyan gépet vesz, amilyet akar, egyébként zavarna, pazarlásnak tartom (a megvételét és az üzemeltetését egyaránt), nem túl egészséges, sok helyet foglal. Ennél jóval értelmesebb dolgokra is lehet költeni azt a pénzt. Egy szobabiciklinek nagyobb hasznát veszed.
2016. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Zavarna, ha a páromnak eszébe jutna a szolizás, mint tevékenység, az meg aztán főleg, ha esetleg még lépéseket is tenne érte. Bu****is. A következő lépés mi lenne, borotválni kezdi a lábát? Szőkére festi a haját és legközelebb már a sminkkészletem kell előle dugdosnom? Ugyan már. Szerintem nagyon gáz a "szolizó" hímnemű egyed (nem nevezhetem ezt férfinak, mert az nem férfi, aki ilyet művel).


A szín meg... Télen teljesen természetes, ha fehér vagy. Mindenki fehér. Nyáron meg ki lehet menni a napra, és tessék, meg van oldva a gond. Nem is értem, hol itt a probléma. Nem a messzi északon élünk, ahol létszükséglet a mesterséges napfény és UV sugárzás, mert fél évig éjszakában élünk.

2016. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
IGEN!!! Én soha nem voltam szoliban. Nehogymár a pasim meg szoligépet tartson otthon, mert mindjárt elájulok! Nem nőt akarok.......
2016. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már az is zavarna, ha szolizik. Nekem nincs bajom a fehér bőrszínnel, sőt. Nekem ez a "jajj, egészséééégesen barna" kevésbé tetszik. Ráadásul hogy a lakásban legyen... baromi sok helyet foglal, egészségtelen...
2016. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!