Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehettem ilyen hülye :' (?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehettem ilyen hülye :' (?

Figyelt kérdés

Megismertem egy idősebb férfit nagyon kedves volt velem, megkedveltem talán beleszerettem...

Több hónapnyi randi után oda adtam magam neki számomra ő volt az első....

Pár naoja viszont undorító levelekte kapok a barátaitól sokakat már tiltottam.

Kiderült mindenkinek elmondta, hogy "megvoltam" neki és milyen volt az egész...

Úgy érzem megszégyenített azzal, hogy ezeket elmondta másoknak.

Nem értem, hogy tehette.

Hogy lehettem ilyen buta, hogy nem láttam át azon mit is akar valójában...


20N



2016. márc. 30. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-as! lehet hogy volt normális fazon is a kérdező hódolói közt csak az nem volt eléggé nagypofájú menőcsávó hogy elérjen nála bármit is
2016. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

semmi köze a kornak ehhez a dologhoz, egy igazi lúzert fogtál ki sajnos, sajnálom, h tönkretette az elsődet, de gondolj arra, h ennél csak jobb jöhet, kevés esély van rá, h még egy ilyen nyomorult balféket fogj ki. Ezt támogató írásnak szántam, remélem így ment át. :)


Egyébként én se értem, h mit lehet egy szexen annyit nevetni, általánosban okés lenne, de így min röhögtek, ha nem kamu a kérdés???

2016. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Hát gondolom nem úgy adta elő a dolgokat ahogy valójában történt....

Mindenkit letiltottam a bunkó ismerősei közül aztán pedig őt is...

2016. ápr. 4. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!