Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehettem ilyen hülye?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehettem ilyen hülye? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja nem vagyunk együtt és azóta neki volt és van is akivel csak kavar és már kétszer ajánlotta fel, hogy legyen minden a régi. Egyszer azért nem akartam mert nem tudtam mit érzek aztán rájöttem, hogy szeretem. Most pedig csak nem vettem észre és le flegmáztam ezzel totál elszúrva az esélyem. Mondta, hogy annál fog szilveszterezni akivel kavar és csak a szilveszter után tud dönteni, hogy ad e még egy esélyt vagy marad a srácnál. Tudom hülyén hangzik, de nagyon szeretem és ő is szeret csak ezzel most megutált. Mit tudok tenni?
2015. dec. 10. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Vársz. Vagy bocsánatot kérsz rózsacsokor és randi mellett. Nem tudom, h milyen típusú a csaj.
2015. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a barátnődet. Nem tudom, hány évesek vagytok, de egy igazi roh*déknak tűnik a barátnőd. Előbb szépen elszórakozik közben itt vannak az ünnepek (csak felvilágosítanám, hogy az a szeretet ünnepe), meg ugye az új év és csak az után dönt? Aha, persze. Hagyd békén őt, majd találsz másikat, aki igazából fog szeretni.
2015. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk és nem az a romantikus fajta lány
2015. dec. 10. 20:10
 4/8 A kérdező kommentje:
És 1. gondoltam, hogy várok, de mi van ha őt valasztja? Akkor megint egyedül leszek úgy hogy szeretem őt, de ő nem engem.
2015. dec. 10. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi esetben mi a baj? Nem kell töprengened rajta, úgyis fognak még épp eleget nemszeretni. :)
2015. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak hülyén hangzik az is!! Naiv vagy! Oka van h nem vagytok eggyütt! Ezek után amiket mondott még szóba is álsz vele!? Hány éves vagy? 12?
2015. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 17 évesek vagyunk, de rájöttem miért csak szilveszter után dönt és ezzel, hogy már tudom rájöttem igazából milyen lány és, hogy én inkább nem akarom őt. Azért köszi a válaszokat! :)
2015. dec. 11. 05:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes :-)
2015. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!