Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehettem ennyire vak és...

Hogy lehettem ennyire vak és hülye?

Figyelt kérdés

Exemmel 4 évig voltunk együtt,utolsó 2 évben gyakorlatilag nálam lakott,heti 5 nap itt aludt,de minden nap volt itt,saját kulcs,miegyéb.

Tanulok még,de mellette ledolgozom a heti 40 órám. (Ő is tanult,de levelezőn,és dupla annyi fizuval mint az enyém)

Először többen vettünk ki albérletet,exem oda járt fel,de külön szoba ellenére zavaró volt,igy kivettem egy külön kis lakást.Ő hivatalosan szüleivel lakott,igy egy forintot nem fizetett bele az albi-rezsidijba.Nem foglalkoztam vele,bár keveset kerestem,kijöttem szűkösen.De rászokott a nálamkajálásra,kérésre sem pótolt bele,igy voltam olyan hülye,fizettem azt is.Sosem kaptam semmit,mindig csak én adtam,igy utólag nézve kikövetelte magának...vegyek ezt neki,vegyek azt,majd ideadja,aztán sosem adta,én meg nem kértem .

Engem úgy neveltek,hogy annak akit szeretek,az utolsó falatot is adjam oda.

Sosem gondoltam bele milyen sok amit ráköltök.

Pár hónapja kidobtam-meguntam hogy sosem csinálunk semmit,mindig az van amit ő akar.

Most van új párom.Eljárogatunk heti szinten többször ide-oda,nálam vagyunk leginkább.egyszer ő fizet,utána én,nagyjából fele-fele (bár ha hagynám fizetne mindent,de azt sosem hagynám)

Nem keresek többet még most sem,albi-rezsi ugyanugy van,és marad pénzem új ruhára,nem kell megnéznem megvehetem-e az édességet,és hasonlók.Pedig az esti szórakozásokra elmegy havi 20ezer,exemmel ilyenre sosem költöttünk (ő nem volt hajlandó elmenni bárhova).

Ennyire sokba került volna az hogy minden nap főzzek rá,csomagoljak reggelit,néha ebédet is,meg mindennapos apróságok?

Komolyan fejbekólinthatott volna valaki,hogy hogy lehetek ennyire hülye éveken át...

24/N


2011. okt. 15. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az emberek különbözőek. Vannak érdekemberek, vannak önzetlenek. Jól látod a dolgokat. Közös élet, közös kiadások.
2011. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Úgy hogy nő vagy
2011. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha szol is valaki lehet nem hallgattál volna rá. mert utolag okos az ember...
2011. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne lekiz, ne stresszeld magad a multon. VEge, meg idoben felebredtel. Elvezd a mostani eleted.
2011. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy kidobtad és nem szívta a véred még egy hónapig.

Egyébként tapasztalatnak kiváló.

Ha ez megnyugtat egy ismerősöm is járt így, csak ott fordított volt a helyzet, gyakorlatilag az használta ki, akinél lakott. De aztán megjött az esze és otthagyta.

2011. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem stresszelek.

Csak most fizettem ki a kötelező kifizetnivalókat,csináltam egy nagybevásárlást,vettem pár új ruhát,cipőt,és maradt heti 20ezrem :)

Régebben kötelező kifizetnivalók után csináltam egy nagybevásárlást,és nem maradt annyi mint amit most ruhára költöttem...

2011. okt. 15. 13:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Na igen,ismerős a helyzet!


Az én exem is állandóan itt aludt,persze én szinte sose alhattam nála!(kőgazdagok voltak,de együtt élt a szülőkkel,egy pici szobája volt csak.. ).Miután szakítottam vele jöttem rá, hogy mennyi pénzt költöttem rá!Állandóan melegétellel vártam,mindig volt itthon nasi,üdítő,etc...Alig tudtam magamra költeni,pl ruházkodásra,cipőre sbt-re...Épphogy nem voltam minuszba,de állandóan nullán voltam.(bár ő sokszor meghívott ide-oda ezzel nem volt probléma...de ha nem volt itthon kaja,kb már szólt volna érte..az elején még hozott ezt azt,nasit,édességet,üdíőt,aztán leszokott róla).Szerencsére kisezrettem belőle egyéb dolgok miatt,de ráeszméletem,hogy mióta nincs már8kb féléve),azóta k*rva sok pénzem van :DDDD

Többet asszem senki miatt nem fogom feltölteni a hűtőm és a konyhaszekrényem:)


Amúgy ha jól értem,mióta nincs az exed,azóta van havi 20ezer forintod szórakozásra?

Azért szerintem a jelenlegi párod nyugodtan fizessen többször hisz úgysem éltek együtt,meg nem is vagytok házasok sem!


24N

2011. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, plusz egy embert etetni meg öltöztetni, stb. nem olcsó mulatság... most már te is tudod.
2011. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ügyes szélhámos az ilyesmit észrevétlenül csinálja.
2011. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem havi 20ezrem van szórakozásra.

Hanem kb annyi megy el részemről.Most hó közepe van,dugig a konyha,vettem ruhákat,cipőt,és maradt fizuig 60ezrem meg 15ezer cafeteria,és max telót kell tölteni.

Párom igy is többet fizet mint én,bár nincs igazán számolva,de sehol nem enged fizetni,igy én azt fizetem,ami előre megrendelős (most pl koncertjegy,múlthéten szinház,kajarendelés,ilyenek).De többit ő.

2011. okt. 15. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!