Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehettem ennyire vak és...

Hogy lehettem ennyire vak és hülye?

Figyelt kérdés

Exemmel 4 évig voltunk együtt,utolsó 2 évben gyakorlatilag nálam lakott,heti 5 nap itt aludt,de minden nap volt itt,saját kulcs,miegyéb.

Tanulok még,de mellette ledolgozom a heti 40 órám. (Ő is tanult,de levelezőn,és dupla annyi fizuval mint az enyém)

Először többen vettünk ki albérletet,exem oda járt fel,de külön szoba ellenére zavaró volt,igy kivettem egy külön kis lakást.Ő hivatalosan szüleivel lakott,igy egy forintot nem fizetett bele az albi-rezsidijba.Nem foglalkoztam vele,bár keveset kerestem,kijöttem szűkösen.De rászokott a nálamkajálásra,kérésre sem pótolt bele,igy voltam olyan hülye,fizettem azt is.Sosem kaptam semmit,mindig csak én adtam,igy utólag nézve kikövetelte magának...vegyek ezt neki,vegyek azt,majd ideadja,aztán sosem adta,én meg nem kértem .

Engem úgy neveltek,hogy annak akit szeretek,az utolsó falatot is adjam oda.

Sosem gondoltam bele milyen sok amit ráköltök.

Pár hónapja kidobtam-meguntam hogy sosem csinálunk semmit,mindig az van amit ő akar.

Most van új párom.Eljárogatunk heti szinten többször ide-oda,nálam vagyunk leginkább.egyszer ő fizet,utána én,nagyjából fele-fele (bár ha hagynám fizetne mindent,de azt sosem hagynám)

Nem keresek többet még most sem,albi-rezsi ugyanugy van,és marad pénzem új ruhára,nem kell megnéznem megvehetem-e az édességet,és hasonlók.Pedig az esti szórakozásokra elmegy havi 20ezer,exemmel ilyenre sosem költöttünk (ő nem volt hajlandó elmenni bárhova).

Ennyire sokba került volna az hogy minden nap főzzek rá,csomagoljak reggelit,néha ebédet is,meg mindennapos apróságok?

Komolyan fejbekólinthatott volna valaki,hogy hogy lehetek ennyire hülye éveken át...

24/N


2011. okt. 15. 13:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na akkor szerencse,hogy ki tudtál lépni abból a kapcsolatból.:)


Plusz jó pont,hogy jól bánsz a pénzzel,ha még ennyid maradt:)

2011. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért is van, mert az ember lánya annyira meg akar felelni a másiknak azért a kis szeretetért, amit kap. És ha kijózanodik, nem is érti, hogy miért. Meg a kevés önbizalom, az is az oka.

De hiába szóltak volna, tudom magamról. Én is láttam, mégis annyira szerettem. Nem voltam normális. Sose bocsátom meg magamnak, mennyire tönkretett. Remélem, megfizet érte.

Te pedig jól tetted, és tedd magasra a mércét ezek után. Soha többé ilyen szipolyozó barmot!

2011. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

most sem tudom megmagyarázni hogy húztuk ki 4 évig.

Nincs baj az önbizalmammal,sosem volt,az eszemmel tudtam hogy bármikor találok mást,ahogy mindig is találtam.

Rózsaszin köd meg már rég nem volt.


A mérce nagyon magasra lett téve,mégis akadt egy olyan,aki magasan elérte azt:) És bár nehéz,most azt a mércét a józan eszem is alkotta.

2011. okt. 15. 14:10
 14/15 anonim ***** válasza:

ha valaki ilyen hosszú ideig és ilyen szinten kihasznál, azért csak magadat okolhatod.

én sosem nyaltam ki egy pasi valagát sem ennyire.


a párom nagyon rendes, nagyvonalú srác, amit én igyekszem neki viszonozni. ha nem lenne kölcsönös a dolog, akkor már rég kiléptem volna a kapcsolatból.

2011. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ildike87 ***** válasza:
Régi kérdés, de kiváncsi lennék, hogyan tud(ott) tanulni a kérdező, ha ledolgozik heti negyven órát(mondjuk azóta biztosan befejezte a tanulást,de érdekel,hogy korábban hogy oldotta meg).Esetleg levelező, ahova kb. hetente egyszer kell bemenni?
2017. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!