Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehettem ilyen hülye :' (?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehettem ilyen hülye :' (?

Figyelt kérdés

Megismertem egy idősebb férfit nagyon kedves volt velem, megkedveltem talán beleszerettem...

Több hónapnyi randi után oda adtam magam neki számomra ő volt az első....

Pár naoja viszont undorító levelekte kapok a barátaitól sokakat már tiltottam.

Kiderült mindenkinek elmondta, hogy "megvoltam" neki és milyen volt az egész...

Úgy érzem megszégyenített azzal, hogy ezeket elmondta másoknak.

Nem értem, hogy tehette.

Hogy lehettem ilyen buta, hogy nem láttam át azon mit is akar valójában...


20N



2016. márc. 30. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

#8, több hónapig randiztak, nem ismeretlenül feküdt le vele. Amúgy milyen keresztkérdésekre gondolsz? Nekem eszembe nem jutna megkérdezni attól, akivel randizok, hogy biztos nem szórakozol velem? Nem fogod a barátaidnak elmesélni, hogy mi van köztünk? Ez egy ilyen bizalmi műfaj. Néha megesik, hogy visszaélnek az ember bizalmával, akár pasi, akár TV szerelő.

Ha nem az első lett volna, azt mondanám, hogy tanulásnak jó volt. Így nagyon szomorú ez a történet.

2016. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%

#11


Nem a mennyiség számít, hanem a minőség, még mindig! Én is beszélhetek több órán keresztül, ha mondókámnak se füle se farka és csak üres duma az egész.

Most konkrétan nem jut eszembe ilyen keresztkérdés, ez szituációtól függ. Ha az ember elkezd ismerkedni, akkor adott a téma. Ahhoz kell kapcsolni az esetleges ehhez hasonló kérdéseket.


Szerintem nyugodtan megkérdezheted, legfeljebb letagadja, de ha komolyan gondolja, akkor meg úgyis azt mondja, hogy komolyak a szándékai.

Barátoknak csak érintőlegesen, ami rájuk tartozik, annyit érdemes megosztani.


Ezért érdemes megismerni a másikat nagyon jól, érett és komoly témákról beszélgetni, hogy ne érjenek olyan meglepetések, hogy visszaélnek a másik bizalmával.

2016. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Lehettem volna körültekintőbb de már késő ilyeneken gondolkodnom.

Csak az esik borzasztó rosszul ahogy a dolgot előadta másoknak.

Hisz ehez nincs köze senkinek.

Most rajtam nevetnek ő és a barátai.

2016. márc. 30. 21:35
 14/23 anonim ***** válasza:
96%
Nézd ez nem a te hibád. Ha nekik az a legnagyobb boldogságuk, hogy játszottak egy tapasztalatlan lány érzéseivel, akkor az az ő szegénységi bizonyítványuk. És tudod mit? Sose legyen nagyobb boldogsága az életében! Te pedig legközelebb legyél sokkal óvatosabb!! És öröm az ürömben, hogy nem voltál együtt vele, hűséggel 5-7 évig, mert akkor teljesen ki lennél készülve, hidd el nekem.
2016. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom. A fiatal lányoknak hiába mondom én is mindig, hogy a sokkal idősebb csak kihasználja, mindig kell nekik a saját tapasztalat. Jó ember véleményem szerint olyan nem lehet, a másik éretlenségével, tapasztalatlanságával él vissza és elcsábítja.

Ebből tanultál és kész. Meg is erősödhetsz általa, aztán majd keresel magadhoz illőt.

2016. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Változtass ezen a hozzáálláson: Oda adtam magam...és a jövőben is elkerülheted az ilyen gátlástalanokat.
2016. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ez történt, tényleg nagy tahó ez a pasi, nem tudom miért kell az ilyen intim dolgokat mindenkinek elmesélni és téged szekálni. Büszke lehet magára, te pedig nyugodj meg és próbálj ezen túllendülni, hidd el fognak még csalódások érni sajnos.

Egyébként hány éves a szorbanforgó illető? (akinek láthatóan nincs túl sok sütnivalója)

2016. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet azon röhögni, hogy lefeküdtetek? Ő az idősebb, de ez nagyon óvodás viselkedés. Nincs mit szégyellned, ignoráld őket.
2016. márc. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

szerintem az ilyen ember undorító. amúgy meg te is megbeszéled valamilyen szinten a barátnőiddel. gondolom én.

mindenki megbeszéli, mondjuk nem mindegy, hogy mennyi titkot árul el.. és hogy a józan ész határain belül ebben esetben kívül hogyan cifrázza ki a történetet.

ezt nem láthattad előre, hogy ilyen gyökér. de hát na vannak jócskán. rúgjad tökön és felejtsd el. :)

2016. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy egy ilyen utolsó féregnek adtál oda egy csiszolatlan gyémántot,nem pedig egy normális fazonnak.Sajnos így van.Minél később lesz valakinek meg az első kapcsolata,vagy nem lesz,meg legtöbbször annál jobban be lehet majd hülyíteni.Mindegy,ne bánkódj emiatt a pxcsfej miatt,lesz még dolgod normális korod belivel is.Fel a fejjel!


22/N

2016. ápr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!