Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a páromnak?

Figyelt kérdés

Az a hrlyzet, hogy a barátom elég makacs és önfejű, csak a saját hibáiból tud tanulni.

Én szeretném, ha leszokna a dohányzásról.

Nem arról van szó, hogy engem zavar, vagy hogy pénzt költ rá (nem bűzlik tőle, nem szív sokat).

Hanem inkább arról, hogy nagyon féltem a későbbi problémáktól. Nem akarok vészmadárkodni, de apukámon végignéztem és szenvedtem a dohányzás káros hatásait és rettegek, hogy a párommal is ez történhet. Nem tudnám elviselni, ha őt is úgy látnám mint annó apukámat. Neki nincs ilyen tapasztalata, a családjában nem dohányoznak.


Elmondtam ezt már neki, de mindig az a válasz, hogy majd megpróbálja, majd leszokik. De mivel elég makacs szerintem már csak azért se akar, mert én kérem.


Azon is gondolkodtam, hogy arra kérem, hogy akkor legalább orvoshoz járjon el rendszeresen ellenőrzésekre.


25/L


2016. márc. 7. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik dohányosan, keress mást. Ha ő maga akarja letenni, akkor le fogja. Ahhoz nem kellesz te.
2016. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem tetszik. Soha nem szólok neki érte, puszit is ugyanúgy adok neki miközben dohányzik.


Nem az ízlés itt a lényeg.


Hanem, hogy féltem, mert láttam mire képes a cigi és félek, hogy vele is ez lesz. Mert amúgy ő maga is fél, csak mivel elég makacs, addig nem lép amíg a saját kárán nem tanul, de ebben az esetben én azt nem akarom megvárni.

2016. márc. 7. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!