Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Sokatoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Sokatoknak miért jár fizikai fájdalommal, hogy férfinek hívjatok valakit, ne pasinak?

Figyelt kérdés

Nem lehet, hogy rengeteg nő azért szívja meg sokszor, mert itt is és máshol is folyton pasinak hívja a delikvenst, akivel ismerkedik, vagy jár? Az ember általában olyan szófordulatokat használ, amilyen a belső hitrendszere, meggyőződése, gondolkodási sémája stb. Meglehet, ha nem pasikkal jönnének össze sokan, hanem férfiakkal, fele ennyi probléma sem lenne?


Mit gondolsz, van-e összefüggés a szóhasználat, és az emberi érzelmi fejlettsége között? Tehát akik mindig "pasikkal" ismerkednek, jönnek össze, és nem férfiakkal, azok érzelmi szintje alacsonyabban lehet?


2015. nov. 3. 19:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a pasi olyan hím nemû humanoid akivel az ember kavarni szokott, legalábbis nekem úgy jön Le. Akivel alakulóban van a dolog az férfi ismerõs, akivel meg együtt jár az ember ( kapcsolatban van vele) azt már a "párom", "barátom" esetleg becézések illetik.
2015. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
én szeretem a pun*cit és a pi*nát is, őszintén szólva még sosem gondolkodtam el azon, hogy a kettő között van-e különbség?
2015. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

Semmilyen jelentősége nincs számomra, használom a férfi, pasi, pasas, úr, fiú, srác szavakat is, életkortól teljesen függetlenül, valamint használom a nő, csaj, csajszi, asszony, asszonytárs, lány, leány, leányzó, de még a kislányok szót is, szintén életkortól függetlenül. Egyedül a "hölgy" az, amit kerülök, álságosnak és finomkodónak érzem.

De még olyan összefüggést sem látok, amire rákérdezel, mert használom a pasi szót, viszont nem szoktam szívni, mármint a pasikkal nem, mielőtt valaki lecsapná :))

2015. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

5. vagyok


Nem tudom miért kellett így felháborodni meg lepontozni, ez csak egy vélemény.


Egyébként kedves kérdező abban pont hogy egyet értünk hogy van különbség a pasi és a férfi között, különben te sem lennél a pasi jelzőn fennakadva.


És igen tudni kell nőként is viselkedni (szerintem). Egy szóval sem mondtam h nem, csak nem az volt a kérdés.

2015. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%

Magyarul: pasi

Románul: paşi

Törökül: paşı

Németül: paschi

Angolul: pashy

Csehül: paši

Franciául: pachiè

2015. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

Ajánlhatok esetleg könyvet?

Csernus Imre: A férfi

2015. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 opened paradise ***** válasza:
76%
Szerintem akit ez bánt,abban hatalmas Napóleon komplexus (ez milyen ellentétes...) van és komoly gondjai vannak az önértékelésével. Aki tényleg férfi,annak elég az amit magáról gondol és nem ül fel ilyenekre. Akit meg zavar...azt következtesd ki :)
2015. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Nah! 17. pont azt írta le, ami legelőször az eszembe jutott a kérdést olvasva... :D :D
2015. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a csávó az igazi.
2015. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Én a "pasi, pasas" szót akkor használom, ha az illetőt nem ismerem (mint pl az ilyen fórumokon vagy csak szimplán beszélgetésben) és csak utalok arra, hogy hímnemű. A férfit akkor használom, ha idősebb (35+-os). A "srác"-ot pedig akkor használom ha fiatalkáról van szó.
2015. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!