Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, hogy a legkevesebb fájdalommal járjon? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A volt párommal nem rég szakítottunk, közel másfél év után. Én mondtam ki az utolsó szót, mert már nem igazán működtek a dolgok úgy, mint régen és több fájdalmat okozott, mint örömet. :( Korrekten elé álltam, elmondtam, hogy mi volt a gond, miért jutottam erre a döntésre. Nehezen fogadta, ami persze érthető, de azóta sem tudja feldolgozni, reménykedik, hogy meg tudok neki bocsátani és adok egy új esélyt. Szeretem őt emberileg, fontos nekem, a legjobb barátom, de nem tudok már rá férfiként tekinteni, ő viszont ezt képtelen megérteni. ráadásul megismerkedtem azóta egy tündéri sráccal, aki komolyan érdeklődök és nekem sem közömbös.

Mit tehetnék, hogy az ex megértse, hogy jelenleg nem látok esélyt az újrakezdésre? :( nem akarom, hogy reménykedjen, de azt se, hogy nagyon fájjon neki. :(


Köszönöm a válaszokat!


22/L


2010. nov. 5. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a szituban vagyunk,igaz mi 6évig voltunk együtt.

Neke is már van egy új párom,talán most hogy találkoztak egy idő után ráébred arra,hogy tényleg igaz,nem csak álom,elveszített örökre!

kell idő míg feldolgozzák,de azért becsülendő,hogy még járkál utánad.

Amúgy megkérdezhetem hogy ha találkoztok akkor közelít is testileg? átakar ölelni,simogatni?


23L

2010. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb módon jártál el, korrekt voltál, megmagyaráztad. Fájni biztos fog neki, amíg megemészti, ezt biztos nem lehet elkerülni. Azzal tudod (neki) sajnos végleg lezárni a szálakat, ha összejössz talán ezzel az új sráccal!
2010. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen adj neki még egy esélyt, üljetek le, beszéljétek meg, mi volt a probléma, hidd el örülni fog neki, és szívesen hajlandó lesz változtatni a dolgokan, ha ennyire szeret. mondd meg neki, hogy ha ezt az esélyt is elrontja akkor lesz vége. Így, ha összejössz azzal a másik sráccal, örökké egy cafkának fog tartani, úgy fogja érezni megcsaltad, ha nem is iagz, még jobban fájdítod a szívét, főleg ha azt látja ennyire könnyen túl vagy rajta. Mert ha tényleg ennyire fáj neki, hogy szakítottatok, akkor IGAZÁN szeret, é snem ronta el az utolsó esélyét. Egy utolsó esélyt pedig Mindenki megérdemel! 21/f
2010. nov. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!