Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jár kevesebb fájdalommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jár kevesebb fájdalommal?

Figyelt kérdés
4 eve vagyok a párommal, eddig semmi probléma nem volt, de pár hónapja beleszerettem egy másik srácba. Nem tudok így vele maradni, megcsalni nem fogom, marad a szakítas. Rendes fiú, tudom, hogy őszintének kellene lennem, de nem akarok túl nagy fájdalmat neki. Jobb, ha elmondom neki, hogy megjelent -ha csak fejben is- az a bizonyos harmadik, vagy mondjam inkább, hogy már nem szeretem? Melyikkel bántom meg kevésbé? Esetleg egyéb ötlet? (ha elmondom neki, hogy mást szeretek, akkor bizonyára kicsit "meggyűlöl", talán az a jobb? )
2010. ápr. 19. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt lapokkal. Nekem a szívem szakadna meg, ha azt mondana, hogy nem szeret és kiderülne, hogy másért hagyott el. Ha meg van más, akkor könnyebb a harmadikra áthárítani az érzelmeket. Neked is neki is jobb. Szerintem.
2010. ápr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem tök mindegy melyik variációt választod, 4 év után kinek ne fájna akármiyen szakitás? Még akkor is ha már egyikőtök sem szerelmes! Ha nem mondod el a harmadikat és összejöttök a leendő exed ugyis meglát titeket együtt, vagy megtudja valakitől! Akkor meg már ugyis leesik neki, hogy mi is történt valójába! Nincs mit szépiteni, ennyi idő után megérdemli hogy légy vele teljesen őszinte... nem lesz könnyű dolgod, de vigasztaljon a tudat hogy tulleszel rajta!
2010. ápr. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van, így is, úgy is megbántom. A "hogyan" talán mindegy is. Csak nem könnyű fájdalmat okozni. Talán ezért keresek itt mindenféle könnyebb utat. Köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 19. 03:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az igazat mondod el,akkor vagy tisztelni fog, vagy egy életre megváltozik a véleménye, h. a lányok milyen szemetek.Egy szakítás így is úgy isfájdalmas, bár nekem sokban segített, h. a másik szemét volt,mert így nem gondoltam a jó dolgokra, viszont utána nehéz volt másban megbízni.Beszélj neki arról, h. sajnos elmúlt az a kémi ami a szerelmet idézi elő és már nem érzed a szerelmet és jobb ez így még az"elején",mint h. évekig hazugságban éljetek.Inkább szakítassz vele h. ne pazaroljon rád több időd és keressen egy olyan lányt akibe szerelmes lesz és talán neki ő lesz az igazi.Mond azt h. ezek szerint nem te vagy neki az igazi, hisz már nem érzed azt amit az elején.Te tiszteled és rendesnek találod,de egyszerűen már nem érzed azt h.szerelmes lennél.Ez is fájdalmas lesz,de talán ha elég értelmes,akkor megérti és elenged.
2010. ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.Én is így cselekednék.22L.
2010. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki az igazat, és vegyél neki egy üveg jóféle whisky-t.
2010. ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. ápr. 19. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!