Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket mi fog meg 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket mi fog meg 1 nőben? Miért van az, hogy vki csak sexre kell, és van akivel meg komolyan gondolnátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 22:39
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

23:56-os

Ez úgy,hogy nektek férfiaknak,azok a lányok kellenek,akik bunkók,nem foglalkoznak veletek...Aki meg ari,az meg..

2010. márc. 12. 00:12
 22/32 anonim ***** válasza:
:s:S:(
2010. márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

00:02-es

Sajna nem lehet tudni,hogy melyik srcának mi a jó.Elhiteti a dolgokat és amint megkap elküld a francba:-(Áh,én kivagyok már.Nem értem,miért olyan pasik tetszenek nekem,akik csak sexelni akarnának velem?:-SMiért nem a rendes srácok?

2010. márc. 12. 00:16
 24/32 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha a srác szemébe nézel meg fogod látni benne hogy mit akar és hogy hazudik e vagy nem, tanulj emberismeretet és így nem fogsz majd csalódni hogy hazudik valaki.
2010. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
De a poén,hogy előre közli,hogy ő csak dugni akar:-(Ez a vicc!
2010. márc. 12. 00:19
 26/32 anonim válasza:

Mikor olvastam teljesen magamra ismertem benned.És olyan bosszantó, hogy az ismerősök mondják: nem értik, egy ilyen lánynak miért nincs barátja és, hogy találjak már egyet. Csak az a baj, hogy olyanba nem megyek bele, amiről már az első pillanatban látom, hogy ebből nem lesz semmi jó. Akit meg tényleg szeretnék, az csak ital hatása mellett mer bókolgatni.

Neked volt előtte hosszabb kapcsolatod?

2010. márc. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig jobb, hogy előre közli, hogy csak szexet akar, mintha később tudnád meg, amikor már beleszerettél. Mint ahogy szegény 00:02-es válaszoló is járt. Legalább ha a fiú tiszta lapokkal játszik és előre megmondja, mit akar, akkor nem vesztegetsz vele semmi időt, emiatt pedig nem is csalódhatsz benne.

Egyébként engem pl. elég sok fiú fel szokott venni msn-re vagy írnak iwiw-en, mert én is szép lány vagyok. De a beszélgetésből is le lehet szűrni, hogy kinek milyen célja van velem. Én szinte mindig megérzem a beszélgetés menetéből, hogy kinek milyen szándéka van. És aki komolyan akart felém közeledni vagy kapcsolatot akart, sosem terelte a beszélgetés témáját szexuális irányba és sose faggatózott a szexuális dolgaimról, hanem látszott, hogy meg akarja ismerni a személyiségemet, hogy milyen vagyok. Tehát egyszerűen csak beszélgettünk mindenről, ami csak szóba került, de intim dolgokról soha. Akik meg nem akartak tőlem komolyat, mindig a hülye kérdéseikkel faggattak előbb-utóbb vagy hogy nézzem meg őket kamerán, ahogy maszturbálnak.

Szóval én is azt tudom mondani, hogy próbáld meg a beszélgetésből leszűrni, hogy hogyan viszonyul hozzád. És ne csak a menő, jóképű fiúkat vedd észre, mert lehet hogy akkor rossz helyen keresgélsz. Nekem pl. egyik barátom sem volt a lányok kedvence, akiért mindenki odavolt és egyik barátom sem tartozott a hú de menő kategóriába. Pedig elég sok választási lehetőségem volt, de egyik barátom sem volt az a hú de jó pasi kategória. Mondjuk én valamiért irtózom is kicsit a szépfiúktól, akiért mindenki odavan.

Na, nem írok regényt. Lényeg a lényeg, járj nyitott szemmel, és ha esetleg először nem is tetszik külsőre valaki, akkor is ismerd meg, mert ha megszereted belsőleg, az értékeit, akkor külsőre is ő lesz neked a tökéletes férfi:). Én így voltam és még most is boldog vagyok a barátommal:).

20/L

2010. márc. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szerintem mi fickok attol is csak szexet akarunk akivel jarni keszulunk, a kulombseg annyi hogy nem egyet hanem rendszereset.

36eves/hazas/ff/az asszony szerint szexfuggo :(

2010. márc. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Egyértelműen 2 okra vezethető vissza a problémád:

1. Öltözködés, ha olyannak öltözöl, ne csodálkozz ha elűzöd magad körül azokat a fiúkat akik komoly kapcsolatot szeretnének.

2. Olyanokkal akarsz komoly kapcsolatot, akik nem akarnak. Ne csak az atombunkókkal próbálkozz, bár ha a többi fiút meg unalmasnak találod, akkor megérdemled a sorsod.

2010. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Azt látom a válszaidból, hogy azok a fiúk, akik általában közelítenek feléd, mind csak szexelni akarnak. Jó tanácsot adott az, aki szerint rossz helyen keresgélsz. Merre találnak meg ezek a fiúk? Írj pár példát! Lehet, hogy egy kicsit nyitnod kéne új lehetőségek felé. Kezdj bele valamilyen sportba és járj el edzeni, vagy nézz ki egy szimpatikus táncot és járj el tanfolyamra. Én egy ideje latin táncotot táncolok és nagyon értelmes kis lányokba futok, bárhol járok az országban. Ha valaki szimpatikus, de kicsit visszahúzódó, azt pedig bátoríthatod. Gondolom, egy nőnek nem kell tanácsokat adnom, hogy hogyan. Ez még nem ribis.

Annak a hozzászólónak mondanám, aki 2 szék közé esett, mikor az új pasi az együttlét után már nem akarta őt. Írtad, hogy a korábbi kapcsolatod már rossz volt. Nem estél két szék közé. Befejezted a kapcsolatot egy olyan fiúval, akivel már nem votl jövőtök és egy új kapcsolat nem jött össze. Ha az elsővel már korábban szakítasz (nem tudhatom persze, hogy mennyire volt a kapcsolat rossz), akkor szabad emberként léphettél vona be a kapcsoaltba és hamarább lezajlott volna az elutasítás. A nagy szerelem abból adódhatott, hogy az új fiút használtad az előző elfeledésére. Legközelebb lépj ki gyorsabban a megromlott kapcsolatból! (persze ez csak tapasztalati tanács)

2010. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!