Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket mi fog meg 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket mi fog meg 1 nőben? Miért van az, hogy vki csak sexre kell, és van akivel meg komolyan gondolnátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 22:39
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
De,ha meg én is azt tenném "ribinek"nézne.
2010. márc. 11. 22:58
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
igen ez egy ördögi kör.
2010. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert az a csaj benne volt a csak szex-ben, miért nézne ribinek?

Attól hogy valaki belemegy egy egy éjszakásba még nem ribi.

2010. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
én annak nézem az összeset akivel egyéjszakáztam.
2010. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondtam,h az.Hanem,h esetleg a pasi annak nézi..De srácok,szóljatok,ha nem így van??!!Őszintén,ha én komoly kapcsot akarok 1 sráccal,mi a jobb,ha fexem egyből vagy ha nem?Mert szerintem az,ha nem egyből...
2010. márc. 11. 23:03
 16/32 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tartom ribinek akikkel egy éjszakásom volt, ők is élvezték, én is, ennyi.Szerintem ne add oda magad egyből, hanem mondd meg neki hogy komoly kapcsolatot akarsz és csak 1-2 hónap után.
2010. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet komoly kapcsolat akkor is ha már egyből lefeküdtetek. Persze nagyobb az esélye, hogy nem. Szerintem itt az lehet a baj, hogy te abba a művelt és nagyon szexis, szóval az igazán rendesek számára elérhetelen kategória vagy. Illetve igazából nem lennél az, csak ők azt hiszik. Senki nem tudja feltételezni, hogy ilyen jó nő és nincs barátja, vagy hogy foglalkozna vele, pedig igazában csak szeretetre és odafigyelésre vágysz és a szerelmet keresed. Igazam van? Én már későn jöttem rám, arra, hogy volt egy ugyanilyen tipusú lány, és igazából az enyém lehetett volna akár... Szerintem ha nem érzel szerelmet ne feküdj le senkivel. Ez a legbiztosabb.
2010. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.:-)

Arról mi a véleményetek,hogy:a rendes,kedves lányokat nem becsülik meg?

2010. márc. 11. 23:49
 19/32 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érted, hogy megcsalják vagy hogy rosszul bánnak velük?
2010. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

A válaszok alapján elgondolkodtam,h én hol ronthattam el? A pasi akinek csak arra kellettem,elcsábított a kívülállóknak biztosnak tünő 3 éves kapcsolatomból. Eleinte csak beszélgettünk msn-n,meg telefonáltunk. Mikor először találkoztunk kettesben elcsattannt egy csók.Lelki ismeretfurdalásom volt,ezért szakítottam a barátommal(bár már mielött a srác közbelépett volna akkor is többször megfordult a fejembe h ez már így nagyon nem jó),a srácnak pedig megmondtam h addig nem találkozok vele mig nem zártam le az előző kapcsim. Hosszú hónapjai rámentek a srácnak h várjon rám,és mikor megkapott akkor közölte h ennyi volt,és szerinte én egy ribanc vagyok :( Persze én akkor már olyan szerelmes volta,/vagyok mint elötte még soha

"Két szék közól a pad alá" csak azt nem értem hova volt rám írva h ribanc vagyok használj ki :(

2010. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!