Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket mi fog meg 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket mi fog meg 1 nőben? Miért van az, hogy vki csak sexre kell, és van akivel meg komolyan gondolnátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 22:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
egy csajról 5 másodperc alatt lerí, hogy dugandó vagy járható.
2010. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Bővebben?Te pl.hogy vagy ezzel?
2010. márc. 11. 22:42
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok ezzel hogy attól függ mire vágyom, ha egy éjszakást szeretnék lemegyek egy klubba ahol részeg csajok táncolnak, és felszedek egyet, itt a külsőt helyezem előtérbe mivel csak szex lesz.Ha viszont komoly kapcsolatot szeretnék akkor máshol keresgélek és kialakul a szerelem.Amikor megismerek egy nőt akkor eldöntöm hogy mire alkalmasabb ha nagyon jól kijövünk és értelmes nő akkor komolyan gondolom vele, egy olyan csajjal aki pedig paraszt de szép teste van vele meg csak szex lehet részemről.

20f

2010. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
viselkedésén, ruházatán, társaságáról egyből kiderl h könnyűvérű-e. mennyi idős vagy?
2010. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Csak az a baj amikor egy "járható" csaj nektek csak dugásra kell, de azért ígérgetni tudtok, meg elhitetitek velünk, hogy szerettek... Persze tudom, hogy sokan nem ilyenek vagytok de sajnos szép számmal akadnak ilyen pasik...
2010. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
22:45 én a 2. válaszoló vagyok, nem mindenki ilyen, én pl. nem ígérek neki semmit, megmondom hogy nekem ez csak egy éjszakás, és ha beleegyezik akkor oké, ha nem keresek mást.
2010. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Értem.

Nem nagyképűségből mondom,de jól nézek ki,aranyos vagyok,fősulit végeztem,tehát nem vagyok hülye sem;és mégis a srácok többsége csak sexet akarna..:-S

De akkor mi lehet a baj velem?

2010. márc. 11. 22:47
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

megint 82-%os?:)

amugy moderátor vagy? mert letiltották a sz.gépemet a csevejünk után


reagálás: én megmondom egy csajnak h csak szex és ez az egyenes nyílt beszéd beválik.

2010. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A másik,amit nem értek,hogy vagyok pl. én,szeretek jól kinézni,smink,ruha,tehát megnéznek a pasik.És mégis,ha kinézek vkit,én nem kellek neki,csak arra,és közli,hogy ő nem akar most komoly kapcsot.Ehhez képest meg mégis becsajozik,de egy tök kis egyszerű csajjal.Miért inkább ő??
2010. márc. 11. 22:55
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
mert ő megengedi magát dugatni
2010. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!