Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányod ti minden alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányod ti minden alkalommal elmentek a párotokkal sex közben?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok a barátnőm 17 vele vesztetem el a szüzességem és ő is velem szóval mind 2 en tapasztalatlanok vagyunk hetente 2x találkozunk hétvégéken keveset vagyunk együtt... de a lényegre térve még nem sikerült felvinnem a csúcsra és nem tudom hogy miér kezdek kétségbe esni,de ugyanakkor ő azt álítja hogy élvezi és ,hogy vanak olyan érzései... de nem megy el... ehez vajon kel még idő hogy öszeszokjunk vagy mi lehet az okda? kérlek segitsetek én csak jót akarok neki!
2010. márc. 8. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az megteszi:D


Esetleg a cowgirl pozíciót próbáljátok ki, de úgy, hogy barátnőd ne derékszögben legyen hozzád viszonyítva, hanem picit dőljön hátra. Akkor elvileg a péniszed izgathatja a G pontját

2010. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Dehogyis.Nekem sosem sikerül,még a csiklói sem jön össze.

Pedig már 1 éve élek szexuális életet.


Egy ideig összejött az orális szexxel a csiklói orgazmus,de mostanában már az sem.


Sokszor van olyan érzésem,hogy "na mindgyárt" de aztán elmúlik az érzés.


Nehéz egyébként,elég összetett dolog ez a nőknél.

A barátomat pedig nagyon frusztrálja,hogy nem tud kielégíteni.

Ez van...Kicsit én is unom már :-)


De a szexet azért élvezem.


18/L

2010. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ez van nálam is !!! :)
2010. márc. 8. 19:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen,de én kb. egy csődtömegnek érzem magam amiatt,mert nem tudok elélvezni.


Neki meg nyilván bántja a férfi büszkeségét :-)


És én attól félek,hogy egyszer besokall és lelép :-(((

2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!