Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányod ti minden alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányod ti minden alkalommal elmentek a párotokkal sex közben?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok a barátnőm 17 vele vesztetem el a szüzességem és ő is velem szóval mind 2 en tapasztalatlanok vagyunk hetente 2x találkozunk hétvégéken keveset vagyunk együtt... de a lényegre térve még nem sikerült felvinnem a csúcsra és nem tudom hogy miér kezdek kétségbe esni,de ugyanakkor ő azt álítja hogy élvezi és ,hogy vanak olyan érzései... de nem megy el... ehez vajon kel még idő hogy öszeszokjunk vagy mi lehet az okda? kérlek segitsetek én csak jót akarok neki!
2010. márc. 8. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szüzességem elvesztése után több mint egy évvel volt az első orgazmusom... a jelenlegi párommal, de vele sem elsőre, hanem úgy 8-10 alkalom után... azóta az esetek 90%-ában van orgazmusom
2010. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk fél év kellett,hogy összecsiszolódjunk,úgyhogy nyugi.
2010. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nagyából fél éve van sex de nem rendszeresen ...
2010. márc. 8. 08:51
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Kezdetben nem volt könnyű. De egy év alatt összeszoktunk annyira, hogy akár öt perc alatt is eljuttatjuk egymást a csúcsra.


Viszont azt meg kell mondjam, hogy a legtöbb nő maga tehet róla, ha nem tud elmenni addig, míg a barátja bírja. Korábban én is azt gondoltam, hogy jéézus, soha nem lesz egy férfi, akitől orgazmusom lesz... De nem így megy. Ha én is ugyanolyan mértékben kiveszem a részemet munkából, akkor egyrészt én is hamarabb elmegyek, másrészt a fiú is jobban oda tud figyelni arra, hogy visszatartsa. A mostani kapcsolatunkból mi tejesen ki is hagyjuk a misszionáriás pózt ezért, mert ott én nem sok mindent tehetek, a srácnak viszont komolyabb megterhelés, mitn a legtöbb póz, így nem tud odafigyelni az orgazmusára.

2010. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Volt régebben egy könyv a Magyar Könyvklubnál az volt a címe hogy Shate Report a nők szexuális életéről.

Ott minden részletekbemenően le volt írva. Összefoglalva nem minden nő megy el egyszerre sőt nem is minden nő igényli az orgazmust mindíg.

De van olyan is aki 8-10 szer is képes orgazmust átélni egy együttlét alatt, vagy olyan aki csak egyszer.


Vannak akik a csikló izgatásától mennek el jobban, de olyan is aki a hüvely izgatásától tehát az aktus miatt, az sem mindegy hogy nyitott combokkal vagy zártakkal.


Amikor ismétlődő kis izomösszehúzódást tapasztalsz a barátnőd testén (pl: mikor rajtad fekszik vagy fordítva, olyan mintha megfeszítené az egész testét) az már jó jel és közel jársz folytasd amit csinálsz. Viszont amint orgazmust él át erőteljesebben és egyre gyengédebben izgasd míg nem jelzi hogy abba hagyhatod (olyankor a csikló nagyon érzékeny és kellemetlen is lehet neki).

Ha az orgazmus után érsz hozzá kis idővel akkor olyan mintha áramütés érné és ez neked talán vicces, de neki nagyon kellemetlen lehet.


Ezek nagyon bensőséges érzések ne várd el hogy mondja hogy mikor mit csinálj, bár ez a kapcsolatotok mélységétől is függ, hogyan alakul.


A nők ha egymás között vannak (most vonatkoztass el a szex-től) fél pillantásokból megértik egymást, gyakran ezért van a sok probléma férfi és nő között mert mi férfiak viszont a szavakból értünk - "ha valami baja van majd szól" - gondoljuk de a nők nem így működnek de mi sem úgy ahogy elvárnák. Szóval igen össze kell hangolódnotok hogy te venni tudd az ő apró rezdüléseit és hogy megértsd hogy mit szeretne hogy tegyél hogy neki jó legyen.

2010. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én pl. sosem!
2010. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. márc. 8. 09:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már az elejétől fogva elmegyek, minden szeretkezéskor. A legelsőnél nem tudtam, de aznap mégegyszer csináltuk, és akkor már sikerült. Azóta folyamatosan.
2010. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ez sz.pás. Barátnőm együttlétenként 7-8 alkalommal is elmegy. De ez minden eddigi kapcsolatomban így volt. Tanuld meg az orált, izgasd a csiklóját a nyelveddel és ujjazd egyszerre. Ha elélvezel, menj le megint és folytasd orállal, majd kérd meg barátnőd, hogy állítsa föl neked, második alkalommal már tuti nem mész el olyan gyorsan, vagy akár egyáltalán nem mész el, akkor pedig sokáig bírod, úgyhogy akkor el kell tudnia élvezni. Ha így sem megy neki, akkor kicsi a p.csöd.
2010. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát ha a 15-16 cm hosszu és 5cm vastag akkor kicsi :)
2010. márc. 8. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!