Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek elveszne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek elveszne a lelkesedésetek egy fiú iránt, ha meglátnátok hogy facebookon nincs róla szinte semmi, profilképén van kb 10 like? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Élőben ismerkedtetek meg, jó fej, magabiztos srácnak tűnik minden rendben vele.

Bejelöl facebookon, de meglátod hogy üres a profilja, alig van 1-2 kép azokon is szinte semmi like. "Ez hogy lehet? Egyáltalán nem ezt gondoltam volna róla." - (elképzelhető reakciók ilyenkor)

Ebből arra következtettek, hogy kevésbé népszerű, nincs sok barátja stb.

Kérdés, lelombozna-e titeket ez és akár vissza sem igazolnátok ismerősnek, teljesen hidegen hagyna, vagy bár meglepődnétek, ettől függetlenül adnátok neki esélyt.



2015. jún. 11. 20:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

pont nem érdekelne, én se ott élem az életem, nem töltök fel magamról képeket (csak olyan van amin megjelöltek) és nem írok a falamra semmit

a chatet meg a zárt csoportokat használom és kb ennyi

és ettől még van életem, barátaim

szóval csak annyit gondolnék, hogy ő se ott éli az életét

nem lenne hátrány

2015. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11!

mégis van fent profilképed. :D

2015. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyáltalán nem érdekelne, bár arra kíváncsi lennék, hogyha együtt lennél vele és kitenne 1 képet és kapna 100 lájkot jobbnál jobb csajoktól, akkor mit is gondolnál..:)
2015. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Párom kb év elején tett ki először magáról profilképet...az előzményről meg annyit, hogy mikor bejelöltem fb-n, akkor kb. fél évbe telt, míg visszaigazolt. Én elfogadtam, hogy nem ott éli az életét :D

Magamnak bejelöltem, hogy kapcsolatban...

Kb. másfél év járás után felfedezett egy funkciót, hogy be lehet jelölni, kivel jár...:D Na és kipróbálta.

Azóta "vagyunk együtt" a facebook szerint.

Nagyon szeretem azóta is és ettől függetlenül! ;-)

Egyébként az előző exeimnek vagy facebookja nincs, vagy profilképe...:D


Lehet, túl öreg vagyok?

2015. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Pont lesz*rnam, hany like-ja van. Kit erdekel? Ettol lesz tobb, jobb? Mert szerintem nem.

Amugy is taszitanak engem ezek a facebookon elok, szanalmasak.

Pl. multkor leakartam csekkolni egy pasit, nagyon aranyos volt es szimpatikus, erre ramentem az adatlapjara es minden jelentektelen, buta kis dolgot kiirt, megosztott mindenfele hulyeseget , amikhez kommentelt is. Raadasul a profilkepe is vmi borzaszto volt(fel meztelenul pozol, kozben a vallara volt teritve egy ilyen tollas vagy szoros kabat).

Hat sejthetted , hogy ezek utan nem igen tetszett.

2015. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akinek nincs legalább öt éves bejáratott FACEBOOK profilja, okostelefonja és e-mail címe, az gyakorlatilag nem is létezik. :)
2015. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még azt írja, a lájk szerint dönt :"D Ez szánalmas
2015. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik, akkor lesz*rom. Mondjuk általában az ilyen emberek nagyon keveset törődnek a külsejükkel - nem testépítő kell, fullos pasi, de értitek, azért nézzen már ki valahogy, és ne az anyja öltöztesse. Én nem vagyok egy népszerű lány, de én azért törődöm magammal...


19/L

2015. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha élőbe ismerted meg és minden rendben van vele akkor egyáltalán nem érdekelne a facebookja. Igazából örülnék is neki h üres a profilja...... , mert ez jelentheti azt hogy nem egy facebook függő. Szerintem ha minden rendben volt vele élőben akkor én a helyedben ismerkednék vele tovább. Egyébként hány évesek vagytok? 19/L
2015. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!