Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek elveszne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek elveszne a lelkesedésetek egy fiú iránt, ha meglátnátok hogy facebookon nincs róla szinte semmi, profilképén van kb 10 like? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Élőben ismerkedtetek meg, jó fej, magabiztos srácnak tűnik minden rendben vele.

Bejelöl facebookon, de meglátod hogy üres a profilja, alig van 1-2 kép azokon is szinte semmi like. "Ez hogy lehet? Egyáltalán nem ezt gondoltam volna róla." - (elképzelhető reakciók ilyenkor)

Ebből arra következtettek, hogy kevésbé népszerű, nincs sok barátja stb.

Kérdés, lelombozna-e titeket ez és akár vissza sem igazolnátok ismerősnek, teljesen hidegen hagyna, vagy bár meglepődnétek, ettől függetlenül adnátok neki esélyt.



2015. jún. 11. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem biztos nem jelöl be, mert nincs facebookom.
2015. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

:D

Szerinted ezek az elképzelhető reakciók? Lehet, hogy 27 évesen öreg vagyok már, de annyira leszarom, ki mit csinál facebook-on, hogy az nem igaz. Lájkok? Ne röhögtess.

2015. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem rossz a kategória, át kell tenni a tini kapcsolatokba.
2015. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 Ezért volt jó régen, ott válaszoltak felnőttek és tinik is egyaránt. Amúgy át lehet tenni, tiniket foglalkoztatja inkább a facebook.
2015. jún. 11. 20:18
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen hidegen hagyna.

Amikor először láttam a párom profilját az ismerkedési időszakban, jóformán nem is érdekelt, hogy van-e a like-ja. Aztán hirtelen odatévedt a szemem, volt rajta vagy 5 tetszik, de ekkor sem történt velem semmi eget rengető dolog. Nagyon nem ez a lényeg.

2015. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem járj a facebook-kal és ne a sráccal,úgyis abba vagy szerelmes.
2015. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
* -a
2015. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Részben egyet értek, én néha válaszoltam tinik kérdéseire. De a szerelem, szex kategóriában annyira tini többség lett, hogy kiszorították az "érettebb" (értsd nem csak biológiailag felnőtt, hanem érzelmileg is) válaszolókat, így egyes kérdéseknél egyszerűen agyament konklúziók jöttek ki, amitől besokalltam és inkább nézegettem más kategóriák kérdéseit. A felnőttebb problémákkal oda nem fordultak emberek, mert nem volt, aki érdemben válaszolt volna nekik. Ez lett a következmény. Nem mondom, hogy ez jó.
2015. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugye csak viccelsz?

Az jobb, ha a fél életét online tölti?

2015. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
#3: Jó kategóriában van ez a kérdés. Ha tudnád, mennyien gondolkodnak felnőtt létükre gyerekaggyal... és főleg mennyi nőnek számít az ilyen kisstílű népszerűség...
2015. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!