Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfi miért a nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfi miért a nőkre haragszik, mikor ŐK cseszték el, ŐK állították fel ezt a "rendszert"?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a lúzerhiszti, meg a picsogás, hogy "ezek a szemét nők a p.nájukkal mindent elérnek, nekik semmit nem kell tenniük, ha szépek!!" és hasonlók...namármost.


A pasik emeliték piedesztálra a pi-nát, ŐK nem bírják ki nélküle, ŐK epekednek és óvódás módjára vergődnek, ha nem kapják meg, mégis a NŐKRE haragszanak, mert így születtek :D Nem ám a saját nemükre vannak felháborodva, hogy "Férfitársaim, tessék észhez térni! Ne engedjünk meg mindent egy szép pofiért, két mellért meg egy punciért!!", hanem a NŐKRE, akik kihasználják azt a lehetőséget, amit a pasik nyújtanak. hát nem látjátok, hogy ez mennyire abszurd???


Tessék felébredni!! Amíg lesz kereslet, addig kínálat is lesz! A kereslet szabja meg a kínálatot és nem pedig fordítva! Hiába akarná a nő a gazdag pasival eltartatni magát, "szép vagyok elég ennyi" alapon vagy hiába akarnának bármit is elérni a szépségükkel vagy szimplán azzal, hogy nők, ha a pasik erre nem lennének vevők!!!


Tessék egymásra, a férfitársaitokra haragudni, ne pedig a nőkre!


2015. máj. 20. 16:56
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
17%

Ho ho hold the fck up,


Feltudnék sorolni több pontot is, hogy miért bullshit amit írsz és mondasz, férfi ként elég bántó ezt olvasni, sőt akartam is írni egy szép kerek kifejtést miért érzem így, de sajnos bele vagyok fáradva a baromságba és te vagy a kismilliomodik aki itt sírja el, hogy milyen görények a pasik, légy lezbi és zárd le a témát, törődj bele vagy tudom is én. Feminazi

pff szánalmas

2015. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy Miss Femináci?
2015. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
majd gondolod, hogy a stílusod után válaszolok neked? Igen, feminista vagyok és nem hinném, hoyg ez egy olyan dolog, amit gúnyolni és megvetni kéne. Nem az egész férfinemre értettem, amit írtam, hanem azokra a bizonyos pasik, akik itt (is) hisztiznek, hogy minden a nők hibája.
2015. máj. 20. 21:26
 24/44 anonim ***** válasza:

a 20. vagyok, és még eszembe jutott valami, amit bele lehetett volna írni a 20-as hozzászólásomba.:)


"a pasikban meg aztán pláne működik a mennyiségi taktika, hogy minél többet szerezzenek meg, és ők csak azt látják, hogy a nőknek olyan egyszerű sok szexpartnert találni..."


Azt, hogy az is egy gyakori tévedés - ami szintén a fantazmagóriával azonosításból ered -, hogy a tény, hogy egy lányról fantáziálsz, kívánod, azonos azzal, hogy meg is dugod. Vagyisvagyis... ha Tenálad ez nem is azonos, de más pasiknál bizonyára azonos. A tényt tehát - hogy azután a nő után többen is csorgatják a nyálukat, és szóban biztosítanak Téged arról, hogy és is fektetnék, ha oda kerülne a sor - azonosítod a tettel. Pedig sokkal gyakoribb, hogy a férfiak, akik így beszélnek, még ha a nő konkrétan szeretőjüknek kéri is fel kismilliószor, elfutnak inkább. Tehát egyáltalán nem könnyű szexpartnert találni a nőknek sem.:)

2015. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

10. vagyok: arra gondoltam a "nőknek könnyű szexpartnert találni" mondat alatt, hogy a férfiak nagyon kis százaléka utasítana vissza magányában egy felkínálkozó lánykát, és gyakrabban is vágynak puszta testiségre, mint mély kapcsolatokra. Ez csak általános, nyilván nem mindenki ilyen, de a pasik szeretnek kevés munkával sok szexhez jutni, ha a lány erre kapható, ebben benne van, akkor igenis sokkal könnyebben jut hozzá, mint egy pasi, akinek még előbb futnia kell pár félig-meddig felesleges kört, hogy "lenyűgözze" a lányt, sokan bekamuznak egy csomó dolgot, szóval tök sok munkájuk van benne, aztán gyakran így is pofára esnek.


Csak ezt értettem ezalatt. A párkapcsolat nyilván más, de egy olyan lány, aki minimum kinéz úgy, hogy nem leszel rosszul tőle, ha ránézel, szerintem egy óra alatt talál magának vállalkozó kedvű srácot, és akár még sokat is mondtam ezzel.

2015. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész teóriád helytelen, kérdező. Ez nem úgy megy, hogy a pasik így állították fel a rendszert. Biológiai és játékelméleti okai vannak, hogy ilyen a rendszer. És ilyen is volt évezredeken keresztül.


Amit viszont nem fogok fel, hogy még egy ilyen helyzetben is, ami nyilvánvalóan a nőknek kedvez, még mindig vannak nők akik azt képzelik, hogy ők most el vannak nyomva, és küzdenek a nagy egyenlőségért.

2015. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
igen, nyilván nekünk kedvez. Szerintem amég nem jártál egy nő cipőjében, addig befoghatod, mert semmit nem tudsz.
2015. máj. 20. 22:21
 28/44 anonim ***** válasza:

Kérdező csak hogy tisztázzuk a dolgokat.

Tehát nekem még csak nem is az a legnagyobb bajom az egésszel,hogy a nők válogathatnak,mert tegyék azt.

Csak legalább használnák néha azt a kis agyukat is ehhez.

De nem tudják,vagy nem akarják nem tudom igazából,de vicces látni mindenesetre.Tehát csak is kizárólag az számít,hogy az adott férfi milyen genetikai adottságokkal születik,ha jóképűnek,jó genetikával,akkor lehet a világ legbutább embere is,akkor is kelleni fog a nőknek.

Tehát ha valaki nem jóképűnek,jó genetikával születik,akkor már alapból semmi esélye a nőknél.Magyarul amit nem tudsz megválasztani magadnak,tehát nem tehetsz róla,egy olyan dolgon múlik valójában az egész életed alakulása.

Ezen felül a legundorítóbb az egészben számomra az,ahogyan beszélnek és viselkednek a férfiakkal a nők,persze ha nem tetszik nekik valamiért.

Ha tudnád milyen megalázásokat,kinevetéseket lehet kapni,már csak azzal is,hogy létezel és férfi vagy.


Tehát akkor a férfiakat kéne ezekért hibáztatnom?Nem.

Nyilván magának a helyzetnek a kialakulásához van közük,de nem a többi férfi aláz meg,nevet ki,küld el durván,és nem a többi férfi miatt nem gondolkodnak ésszel a nők.

2015. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

22:36

Milyen megaláztatásokat kaptál a nőktől?

2015. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel kérdező, istenem...
2015. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!