Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfi miért a nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfi miért a nőkre haragszik, mikor ŐK cseszték el, ŐK állították fel ezt a "rendszert"?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a lúzerhiszti, meg a picsogás, hogy "ezek a szemét nők a p.nájukkal mindent elérnek, nekik semmit nem kell tenniük, ha szépek!!" és hasonlók...namármost.


A pasik emeliték piedesztálra a pi-nát, ŐK nem bírják ki nélküle, ŐK epekednek és óvódás módjára vergődnek, ha nem kapják meg, mégis a NŐKRE haragszanak, mert így születtek :D Nem ám a saját nemükre vannak felháborodva, hogy "Férfitársaim, tessék észhez térni! Ne engedjünk meg mindent egy szép pofiért, két mellért meg egy punciért!!", hanem a NŐKRE, akik kihasználják azt a lehetőséget, amit a pasik nyújtanak. hát nem látjátok, hogy ez mennyire abszurd???


Tessék felébredni!! Amíg lesz kereslet, addig kínálat is lesz! A kereslet szabja meg a kínálatot és nem pedig fordítva! Hiába akarná a nő a gazdag pasival eltartatni magát, "szép vagyok elég ennyi" alapon vagy hiába akarnának bármit is elérni a szépségükkel vagy szimplán azzal, hogy nők, ha a pasik erre nem lennének vevők!!!


Tessék egymásra, a férfitársaitokra haragudni, ne pedig a nőkre!


2015. máj. 20. 16:56
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
egyes férfiAK*
2015. máj. 20. 16:56
 2/44 A kérdező kommentje:
*Egyes férfiak miért a nőkre haragszanak, mikor ŐK cseszték el, ŐK állították fel ezt a "rendszert"?
2015. máj. 20. 16:56
 3/44 A kérdező kommentje:

Nameg azért mert ti képesek vagytok minden megdugni, ami él és mozog, nem számít semmi, csak lyuk legyen és ne hányd el magad tőle, ami miatt mi meg viszont válogathatunk, a jobbnál jobb pasik közt, mivel versengés van a kegyeinkért, nyilván a legjobbat fogjuk választani, nem pedig a gagyi minőségűt, mert megtehetjük. Ez is a ti hibátok! Ha válogatnátok és ti is a legjobbra mennétek csak, nem érnétek be a gagyival, akkor mi nekünk is lejjebb kellene tenni a mércét, de ameddig megtehetjük, addig miért tennénk??

És itt sem a férfitársaitokra haragszotok, akik válogatás nélkül képesek mindenkit megdugni, hanem a nőkre, mert kihasználják a lehetőséget. Ki a franc ne használná ki, hogy választhat ??? Ha 5 csaj felajánkozna nektek, ti is a minőségre mennétek, nem mondanátok azt, hogy "jaj én azt a kis pápaszemes, pattanásost választok, mert úúúgy sajnálom, szegény biztos nem kell senkinek, de a bensője annyira szép lehet, kap egy esély, na!"


persze...

2015. máj. 20. 17:03
 4/44 anonim ***** válasza:

azért ez így nem teljesen igaz. a visszaélésekről nem is beszélsz. Ha már vki KIhasználja a szépségét.

Üdv

2015. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
4.: azért lehet vele visszaélni és a szépséget kihasználni, mert a férfi amint megérzi a punciszagot, hagyja magát kihasználni, sőt, még asszisztál is hozzá.
2015. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Dehogynem. pont arról beszélek. Jó, ha bűnözésre használja az más, de pont arról van szó, hogy miért ne használnánk ki a szépségünket, ha ti megteremtitek hozzá az alapokat? Nektek kell mindenáron gyönyörű barátnő (már aki megteheti), majd mi mondjuk azt, hogy bocs, de én a csúnyákra bukom/csórókra bukom?
2015. máj. 20. 17:11
 7/44 A kérdező kommentje:
Igen, látom az 5-ös felfogta.
2015. máj. 20. 17:13
 8/44 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Ez sem teljesen igaz így. Szimplán neveltetés kérdése. nekem is van barátnőm, 10 évvel idősebb, szép, de nem a legszebb. De ha fizetést ajánlana egy másik nő, betekintést a szentségébe, és mellé egy Lamborghinit, én akkor sem tenném meg. Nekem elveim vannak, és ragaszkodok hozzá, mert az formált azzá, az tett azzá aki vagyok. Enélkül semmit nem érek. A másik. Sokan ( és tényleg kinangsúlyozom, SOKAN) nem mérik fel a helyzetet, hogy ezt kajpák, de valyon mit veszthetnek vele? stabil kapcsolatot? jövedelmet? tekintélyt?

a hülyéknél az utolsó dominál. Ez a nőkre is ugyan úgy igaz. Ha valakinek sok pénze van, b@sszuk szét a családját, mert én bele akarok ülni a tenyérbe. és most mondom: nem mindig van választási lehetőséged. Gondolj arra hogy megzsarolnak, stb, stb. Durván vissza lehet élni dolgokkal.. szóval mégegyszer mondom: ne általánosíts; Sok cigány lop(hat) de NEM mindegyik

2015. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Jól van, látom telibe talált, erre már ti sem tudtok mit mondani :)
2015. máj. 20. 17:19
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csúnya hasonlat, nem is igazán hasonlat, de kb átjön a lényeg: a parasztság is mindig a nemességet szidta élete összes bajáért, pedig felét saját maga okozta magának, a másik felét pedig a szomszéd paraszt.


Mindig könnyebb azt szidni, akivel kevésbé azonosulsz, aki nem a "te csoportodban" van, mert ha saját magad, a saját csoportod szidod, ott fedezed fel a hibát, a saját kompetenciáddal, saját értékeiddel kell számolnod és azokban fogsz csalódni. Az elme saját magát mindig jobbnak és magasabb szinten állónak látja (beneffektancia, kognitív torítás, olvass utána), így ha magad nem szidhatod, akkor mi marad? marad a másik. hát szerintem ezért csinálják ezt. bele se gondolnak, hogy amúgy tökre igazad van, sőt, szerintem ez nagyonis tudattalan részükről. a szaporodási ösztön mindenkiben erős, a pasikban meg aztán pláne működik a mennyiségi taktika, hogy minél többet szerezzenek meg, és ők csak azt látják, hogy a nőknek olyan egyszerű sok szexpartnert találni... merthogy ők folyton szexre mennek és folyton bepróbálkoznak. aztán azt nem fogják fel, hogy hosszú távú kapcsolatnál, ahol nem csak a punci a mérvadó, már a nőnek is ugyanúgy meg kell küzdenie a párjáért, mint a pasinak, onnantól már kiegyenlítődnek a dolgok.

2015. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!