Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok és beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éves vagyok és beleszerettem egy 27 éves fiúba akinek hamarosan lez felesége, mit kell tennem hogy belémszeressen, vagy esetleg hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 09:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
......uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
2010. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

:D

16 voltam,mikor a párom 27.. :) Nehéz volt,de összejöttünk,már nem voltam kisgyerek de nagy se(még most se :) ) 11 éves lánya nem fog ráhajtani egy 27 éves aki napi majdhogynem napi szinten igényli a szexet,vagy egyéb dolgokat.Ő elmegy dolgozni,te meg ált.isk. 5. osztályában tanulod az igéket kb? :) Furcsa..más fel fogás még.Érts meg,ő nem lesz a tiéd! Max 6-7 év múlva.

18/L

2010. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Felejsd el! A suliban biztos van sokkal helyesebb fiú is.
2010. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Nem,nem nem és nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ő nem olyan...Ő más mint a többi, és lehet hogy furcsa de ő az igazi! Ő az életem szerelme és nem kell más csak ő! Lécci ne azt irjátok hogy felejtsem el hanem hogy hogyan hódithatnám meg! Szeretem és ha nem az enyém akkor belehalok!!!!

2010. márc. 4. 09:16
 25/31 199303 ***** válasza:

pedig jobban teszed ha elfelejted!

Ezt bűntetik !! de elég komolyan

FELEJTSD EL

16/L

2010. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 199303 ***** válasza:

Utolso voltam.

És ráadásul van menyaszonya is akivel biztos nagyon boldogok neturj bele a boldogságukba!!!

2010. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 02-18 12:07 vagyok

Fogd fel,hogy nem tudod meghódítani..Majd mikor te is 27 éves leszel,nem fogsz vonzódni egy 11 éves sráchoz se,mert gyerekek :D Te is az vagy,ő meg már érett férfi,aki gyerekeket,családot,szerelmet,szeretetet és nem utolsó sorban szexet igényel(nem,nem a gólya hozza a gyereket :) ).Te egyiket se tudod megadni neki teljes mértékben.Minden ember azt hiszi,hogy ő az igazi,élete szerelme,főleg ilyen tizen évesen,majd kis idő után már csak nevetünk az egészen.Hidd el,sok ilyen pasi lesz akire azt hiszed,hogy Ő a nagy Ő és az életed párja.Sok ember fog,ki és be járkálni a szívedben,mire megtalálod azt az 1 mbert akivel talán(!) örökre együtt lesztek.De ezt az embert nagy valószínűséggel nem találod meg tizenéveskorod elején.És nem is ez a férfi lesz az!Fogadd el!Keress veled egykorút,vagy inkább hagyd még ezt a szerelem témát 3évvel későbbre.

2010. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
figyelj muszály elfelejtened!! Ebből nem lesz,nem lehet semmi!! Aranyos vagy de ez felejtős! sajnálom
2010. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Figy én 14 éves srác wok és még én is durvának tartom h 11 évessel legyek....hát még egy 27 éves...am meghódíthatod csak annyi a gáz hogy kap pár év börtönt... és az sem igaz h nem fogod h ezt százan írták:törvény bünteti és h úgyis elfelejted...ennyi eszed van...
2010. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Kis szarnadrág xD
2010. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!